Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preprodaja stvari iz trgovina

Traženjem majica naisla sam na oglas korisnice koja prodaje nove lidlove peplum majice (koje su sad bile u četvrtak) u svim bojama i svim veličinama i sad ih prodaje za 10kn skuplje...Koja je svrha pokupovati bespotrebno 15-ak komada majica samo da bi ih preprodao a one se mogu kupiti u svima dostupnoj trgovini [:sokiran] [:vrti]
2015 03 14
[:sokiran]
2015 03 14
Koja je svrha? Pa njoj zarada, a nemaju svi lidl u blizi..
2015 03 14
ista stvar i sa čizmama na petu iz Maxi Nove koje su koštale 10 kn i sad se tu prodaju po 85kn [:pospan]
2015 03 14
Uštediš noge,blagajnu [:smije] [:smije] dovoljno za 10 kn...
2015 03 14
Dobro dok je samo 10kn skuplje [:kesi] Kad smo kod lidla ja nadobudno otisla odmah prvi dan da kupim one balerinke bez u spic a ono ni traga njima [:place] a bas sam se veselila, tjedan dana ih u katalogu gledala.
2015 03 14
sookie..kod nas je za čudo božije,čak i ostalo dosta tih balerinki...a mislila sam da će nestati isti tren [:hihot]
2015 03 14
Sjetila sam se poslije da sam mogla nekoga zamoliti da mi kupi al sam novce predvidjene za to utrosila na puzle za maloga [:hihot] kad vec mama nije imala srece dijete je pjevusilo od radosti [:kesi]
2015 03 14
vec sam pomislila preprodaju za 100 kn vise a ono za 10 kn [:hihot] i nije joj neka zarada [:sokiran] nikom ne smetaju cijene fejk airmax tenisica koje se preprodaju za 250 kn pa navise [:pospan]
2015 03 14
I ja sam primjetila da ih ima vise koje preprodaju.da li imaju trgovine mozda ili?na ovim krpicama ce se svasta izdogadzat,pa ce najmanje liciri na rijec,krpica. [:vrti] [:sokiran]
2015 03 14
[:smije] [:smije] .....bravo...neka dijete uživa...mami sigurno ne fali cipelica [:hihot]
2015 03 14
Razumljivo bi mi bilo da je majicu platila 20, 30 kn, pa prodaje za 60. Ako već želi zaraditi na takav način, a očito želi čim ih je više kupila. No dobro, njezina stvar. [:kesi]
2015 03 14
Pa sta nek predaju bar ce neko kupiti novu stvar preprodaju i neke kupljenu polovnu robu pa izgleda da to ljudima ne smeta čak imaju najviše suradnji [:smije] [:jezik]
2015 03 14
sookie - neznam koji ti broj treba tih bež baletanki ali ovdje se prodaju naišla sam kad sam prjavljivala oglase, vel.37. Btw ja sam odustala od njih jer imaju dekoraciju zlato s hrđom malo iznad pete i okolo prstiju. Ovdje su 75 što je ok ako su sa slanjem.
2015 03 14
ja razumijem one koje su kupile pa shavtila da im ne odgovara. Npr. tamnoplava bluza bilo je veličina samo 42 i 44, a ja sam 36. Otvorila sam jednu veličine 42 i vidim u ramenima uopće nije velika već taman. Došla doma probala, i taman, nema bolje kupnje [:smije]
2015 03 14
1 2