Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

kile, kilice :)

mishell, samo ti misli na sebe [:smijesi] ; ako nećeš ti, tko će [:jezik] ? Proguglaj si ovo: indijski trputac - super stvar, velike preporuke....!
2015 04 01
Bok cure, treva mi neka iskusna dukanica? Od 01.03 dam na dijeti skinula 12 kg, međutim jucer i evo jutros prezderavala sam se francuskom, sunkom, čokoladom i svim sto nesmijem. Znaci dva dana turbo prezderavanja zbog Uskrsa. Sad zelim Nastavit. Cilj mi je skinut jos barem 10, a i 15 dijeta je super. Sad se bojim oce mi se dogodit jojo efect zbog ta dva dana ili da krenem sa proteinima ponovno1 faza, inace bi bila u 2fazi sta da radim
2015 04 06
12 kg u mjesec dana? Svaka cast. Kak ti je to uspjelo? Vjezbas uz dijetu? Obicno su cure pisale da su izgubile oko 13 kg u dva, dva i pol mjeseca.
2015 04 06
anatedy, u manje od 5 tjedana skinuti 12 kg - zvuči super ali i dosta neobično...jesi li sigurna koja ti je bila startna težina? Almond je u pravu - taj se rezultat postiže u najboljoj varijanti nakon 2,5-3 mjeseca... OK, ako si se sada *prezderala* kako kazeš [:kesi] ...ja bih ti uvijek savjetovala: Kreni od početka - od 1. dana 1. faze - to je jedina garancija uspjeha. Možeš ovako: 1. faza ne vise od 5 dana pa onda 2. faza - ako ovako rapidno i dalje budeš gubila kg nakon toga, mislim da ranije trebaš krenuti s 3. fazom jer bi to bio prevelik gubitak kg ali i energije jer ne uzimaš ugljikohidrate - mogao bi ti organizam biti u gadnom deficitu energije, dakle oprezno...Svakako uzimaj multivitaminske tablete, trebaju ti! Sretno [:smijesi] !
2015 04 07
Bok, evo me. Nevjezbam nista, rodila sam prije 4 i pol mjeseca pa mi beba uzme puno energije. Da sa 89 sam krenula na dijetu i zadnje dane bilo je 76 ujutro navecer 77. Sad kak sam se dva dana malo turbo prekrdasila bilo je 79 ujutro, jucer sam nastavila kao da se nista nije dogodilo i jutros se vagala pise 77. A kažete da je puno za mjesec i nesto sitno? Al meni je prvih tjedan najvise palo, kazu to je voda onda sve sporije. Plus sam ja jela ujutro taj cokolino dukan i rucak meso,riba,palacinka i popodne dukan puding i to bi bilo to. Izbacila sam veceru mozda i zato malo vise palo? Ps kako rijesavatr zatvor kad ste u diheti? Smije se pojest juha Naprimjer jedno tjedno?
2015 04 07
Ahaa, moze biti ako dojis. Meni su kile isle dolje sam tak nakon poroda i kad sam dojila. Beba jako puno energije uzme. i onda sam dvije godine opet vratila 8 kila koje sam izgubila nakon poroda. U trudnoci sa dobila 8 kg i one su odmah otisle dolje i jos sam 8 izgubila. Ja poslije poroda 4 mj nisam mogla jesti, cak sam na hitnoj dva puta na infuzijama zavrsila kolko me iscrpilo. Tak da bi mi 8 kg taman bilo da skinem.
2015 04 07
Za probavu magnezij od natural wealtha kupi u ljekarni. Omeksava i pospjesuje stolicu. bar je meni pomoglo.
2015 04 07
Pijem mg mivelu ili dobatMg. Dojila sam prva tri mjeseca, kad sam krenula sa dijetom nisam vise dojila. Samo da mi se nedesi jojo efect. Ja sam se u trudnoci udebljala punih 20kg a tri mjeseca prije nego sam ostala trudna nekih 10kg tak da ja jos imam kojih 15-20 da dodem do stare težine [:hihot]
2015 04 07
Pijem mg mivelu ili dobatMg. Dojila sam prva tri mjeseca, kad sam krenula sa dijetom nisam vise dojila. Samo da mi se nedesi jojo efect. Ja sam se u trudnoci udebljala punih 20kg a tri mjeseca prije nego sam ostala trudna nekih 10kg tak da ja jos imam kojih 15-20 da dodem do stare težine [:hihot]
2015 04 07
Pijem mg mivelu ili dobatMg. Dojila sam prva tri mjeseca, kad sam krenula sa dijetom nisam vise dojila. Samo da mi se nedesi jojo efect. Ja sam se u trudnoci udebljala punih 20kg a tri mjeseca prije nego sam ostala trudna nekih 10kg tak da ja jos imam kojih 15-20 da dodem do stare težine [:hihot]
2015 04 07
Pijem mg mivelu ili dobatMg. Dojila sam prva tri mjeseca, kad sam krenula sa dijetom nisam vise dojila. Samo da mi se nedesi jojo efect. Ja sam se u trudnoci udebljala punih 20kg a tri mjeseca prije nego sam ostala trudna nekih 10kg tak da ja jos imam kojih 15-20 da dodem do stare težine [:hihot]
2015 04 07
Sory na mobu sam pa mi dupla
2015 04 07
I ja sam nakon trudnoce izgubila u par mjeseci sve nagomilane silne kg i totalno izgubila apetit...isto sam kao Almond zavrsila kod liječnika - nisam mogla jesti, izgubila sam tada previše kg. Vjerojatno je i kod tebe taj gubitak kg povezan s porodom - mislim da si odabrala super vrijeme za tu dijetu i da ti se kilogrami neće vratiti. Samo budi ustrajna i nastavi, ali uzmi multivitamine, magnezij sa željezom u tabletama isto, DonatMg je dobar za probavu. Probaj u 2. fazi uzimati sto vise lisnatog zelenog kuhanog povrća - s unosom povrća regulirat ce se probava. A možeš i u nemasni jogurt (0,9 m.m.) umiješati žličicu mljevenih sjemenki zlatnog lana - pomaže. Sretno [:zaljubljen] [:smijesi] i bravo za tebe!
2015 04 08
Di ima kupit taj zlatni LAN? Pijem puno jogurta i mineralne. Nadam se da nece hehe..i kak cam je sad sa apetitom?
2015 04 08
Ima u DM-u, ali povoljnije ti je kupiti ga na Trešnjevačkom placu - prodaju ga na štandovima u 1. redu (police sa začinima): imas pakiranje od pola kg - to ti košta 12-13 kn. Zlatni lan je puno kvalitetniji od bilo kojeg drugog. Ja baš nemam problem s apetitom, debljanjenjem, dijetama - imala sam tu epozodu gadnog naglog gubitka kg iza poroda (davno je to bilo [:smijesi] )...o Dukan dijeti znam puno, ali ju primjenjujem samo kada želim u 10 dana skinuti 2 kg, nastalih kao posljedica mirovanja ili prejedanja [:smije]. Ali zato su svi oko mene bili ili jesu na Dukanu [:hihot] i s dosta ljudi sam prošla tu pricu, bila sam im podrska. I svi sretni i zadovoljni uspjehom!
2015 04 08