Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

kile, kilice :)

Nisam u zg pa cu pogledat onda u dm. Hvala ti na savjetu.ma da pa to je super, ja nemam fejs kazu da su tamo svi podrska,pa onda ja citam puno na coolinarki i evo sad ovdje. Nebi bilo lose da i ovdje otvorimo tako nesto za podrsku.kako se rade grupe ovdje? Aha, znaci proteini samo onda za dve kg? Mene jos 15ceka [:smijesi]
2015 04 08
Ja nisam poklonik ikakvih tableta za mršavljenje i ne vjerujem u njih. Ali sam dala šansu krom pikolinatu koji bi kao trebao smanjiti želju za slatkim. I je. Ne mogu ja tvrditi da nije u autosugestija odigrala ulogu, ali eto, pila sam ga mjesec dana, i ni nakon prestanka nemam želju za slatkim, a i logično, odmah mi se snizio i šećer u krvi na normalu. Kako imam pakiranje dovoljno za još dva mjeseca, prodajem ga po simboličnoj cijeni od 30kn (u ljekarnama je puno skuplje), da ga baš ne bacim, a možda nekome pomogne...pa se javite porukom ako ste zainteresirane.
2015 04 11
O dobra si :)
2015 04 12
Ja sam malo to sve proučavala i ovaj proteinski dio mi se čini da bi mogla izdržati, jer volim proteine. Međutim, problem mi stvaraju ostale faze, jer ne volim baš povrće, odnosno ono koje volim je zabranjeno :(
2015 04 16
Bas sve od povrća koje se smije nevolis? A slatko da te tješi kao mene hehe kolacici i puding
2015 04 17
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 17
1 2 3 4