Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hakiran profil-pomoc

Postovani, imala sam profil na mijim krpicama Nakit gioia. Uspjesno sam poslovala no prekjucer mi je provaljeno na fejsbuk profil koji je povezan s mojim krpicama.. Ne mogu uci ni na fejs ( koji je deaktiviran u medjuvremenu) ni na moje krpice.. Mozete li mi pomoci uci u taj profil na krpicama da ne moram ponovno slikavati proizvode , pisati cijene i podatke o proizvodima... Molim Vas. Hvala
2015 03 15
Evo,ja cu probati uci [:smijesi]
2015 03 15
Stoji da nema
2015 03 15
Uopce nema profila..:(((
2015 03 15
upisite nick i kliknite zaboravljena lozinka, na mail bi trebalo poslati novu sretno
2015 03 16
Na zalost, bila sam prijavljena pod fejsbukom. A ako utipkam mail od fejsa, njegovu sifru nemam jer je hakiran...:(
2015 03 16
kako da dodjem do administratora foruma, odnosno portala moje krpice? :(
2015 03 16
na zalost kako je hakiran fejs hakiran mi je automatski i mail, te ni njemu nemam pristup :( moguce da je i ovo sto si navela :(((((
2015 03 16
to je sto posto,jedino da kontaktiraš facebook,traže te mislim preslik osobne da znaju da si to ti,i onda vracaju profil..probaj,a probaj se i adminki javiti
2015 03 16
ali fejsbuk je bio pod imenom kao sto mi je ovdje nick, nakit. tako da osobnu nemam :/ mislim imam, al na svoje ime i prezime koje tamo nigdje ne pise :) :(
2015 03 16
ne znam onda šta bih ti rekla [:tuzan] a probaj ipak,ništa te ne košta,javi se da je profil tvoj i da bude tvoje ime na njemu(mislim da je to uvjet) i onda bi trebali traziti osobnu koju imas
2015 03 16
evo uspila sam nesto :) vratila sam profil, koji sam morala pretvoriti u stranicu. al ono sto me i dalje muci je da ne mogu uci na stari profil s krpica..
2015 03 17
ne odgovara mi administratorica vec par dana.. :/
2015 03 21