Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Dnevni odmor

"trebali bi otvoriti takva mjesta za takve ljude..." Gdje točno u opisu rada hotela piše tko bi trebao dolaziti, a tko ne? Meni se gadi kad ovako pročitam da djelatnici seru po mušterijama od kojih žive.
2015 03 15
Slažem se sa točkicom, imati posao, raditi, primati plaću, a blatiti druge, tj,. one od kojih je zarada još veća, ujedno i koliko toliko sigurniji posao,ne kužim [:sokiran]
2015 03 15
[:sokiran]
2015 03 15
Ovo nema smisla, idem ja dalje, a kome se neda raditi, nek sjedi doma, aj bok svima i ugodno veče [:smijesi]
2015 03 15
ja sam ostala paf čitajući sve ovo.. ima svega i svačega, ali mi u turizmu živimo od drugih..tako da po meni neka ih je što više, a što će oni raditi nije me briga!!
2015 03 15
Pa ne smeta njoj sigurno to sto ti ljudi daju novce nego njihovo pre slobodno ponasanje [:smije]
2015 03 15
Neke su osobe toliko glupe.isfrustrirane i neznam sta na ovim krpicama,ja dodem da se olaksam,dam odredeno misljenje o odredenim ljudima...oni odmah spominju zaradu,moj posao,da sam ljena i sl... Gle nije prosao dan u mom zivotu otkad sam skolu zavrsila da nisam radila,tko hoce taj ce naci posao...a druga stvar ak ja izrazavam svoje misljenje neznaci da ja nevolim svoj posao,nikad nikom od kolega nisam nista ruzno rekla o tim ljudima,i ova mi stranica dolazi kao olaksanje,postoje stvari koje drugima ne govorite...a to ste vi neke tu babe i odmah me napale,vasa razocaranja u zivot i posao posvetite nekoj novoj vasoj temi...hvala ljepa..
2015 03 15
Iprimozi takoo je,hvala bogu netko normalan [:smijesi]
2015 03 15
Eto da ti olakšam, meni je bilo grozno vidjet ljude u casinu kako troše novce... Razumijem imućne kojima je to zabava, ali mi bilo muka gledat neke kako se tamo razbacuju, a znam da imaju doma obitelj kojoj bi to dobro došlo. Svaki posao ima prednosti i nedostatke, bolje da se seksaju nego da se ubijaju ili drogiraju. Sigurnije za tebe. [:hihot]
2015 03 15
Gledaj na to ovako: ne moraju baš svi koji dolaze na "dnevni odmor" biti zauzeti ili oženjeni...jednostavno se nemoj previše umarati s time...gost ko gost [:smijesi]
2015 03 15
Haha come i to sto kazes :) a znam mary samo sto ja sve uzimam previse srcu,toliko toga me zivcira na ovom svijetu,toliko nepravde,zlocestih ljudi sinoc sam se izbezumila...citam neki clanak na netu o zivim seks lutkama-u nekoj drzavi uzmu curicu iz sirotista,uniste sve podatke o njoj da je ikad postojala,izvade zube,uniste glasnice da nemoze govoriti,bubnjice da necuje nista,ruke i noge odrezu i stave kukice neke i kao prodajuih pd zive seks lutke bogatim klijentima..ta mi prica cijeli dan u glavi.onda dodem na posao,i vidim te dnevne,jos nemorala i okrutnosti i puknem skroz [:frustriran]
2015 03 15
Nemoj čitat dnevno.hr. [:jezik] Okruži se drugačijim sadržajem... Čemu to? Upitno što je sve od toga istina ( ljudsko biće ne bi izdržalo sve te strahote), a čovjeka opterećuje, osobito ako si emotivac. To te samo truje i opterećuje. Fuj to. [:smijesi]
2015 03 15
Slucajno sam naisla na to...al nebi se cudila,kakvih sve ljudi monstruma ima...da dosta sam emotivna,ja nemoram biti u mengi da bi se rasplakala haha [:hihot]
2015 03 15
Točno znam kako ti je...moja frendica je veliki emotivac [:zaljubljen] Probaj pozitivnije gledat stvari oko sebe [:smijesi] A ja te neke svoje "specijalne trenutke" uspješno lječim sladoledom [:hihot]
2015 03 15
1 2 3 4 5