Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Dnevni odmor

Bravo, slažem se sa Pro
2015 03 15
Ne pricamo o nocenju vec o dnevnom odmoru.
2015 03 15
Ok, krivo sam shvatila. A i dnevni ostanak, koja je razlika? Poanta onog što sam napisala jest da je takvo razmišljanje površno. Vama su svi koji dođu na nekoliko sati ljubavnici, fufe.. [:vrti]
2015 03 15
Ja nigdje to nisam napisala. Ponavljam.dnevni odmori su super za hotele, pri tome ne gledam sa stajalista moralno ili ne.
2015 03 15
Ako nekom odgovara da bude druga ili ljubavnica,tko smo mi da sudimo [:sokiran]
2015 03 15
Elena23 nisi ti napisala, ali uvodničarka je. Rijetko su to parovi, većina su ljubavnici, fufe..
2015 03 15
Gledaj kad mi dode zena u koznom minjaku,stiklama od 13 cm i dekolteom na izvoli a godiste je moje mame na sat dva,nemoj mi reci da to nije fufa,zene i muskarci koji skrivecki poput munje prozuje recepcijom da ih netko ne vidi slucajno,ne to nije zato sto nesto skrivaju xD
2015 03 15
Pa bas to ja govorim o moralnosti a ne o dobiti hotela...
2015 03 15
I što se ti s tim zamaraš, nek se oni brinu
2015 03 15
Ok, radiš u hotelu i češće viđaš stvari koje u svakodnevnom životu ne toliko, ali priča o tome kako ti se gadi kao da ne možeš pretpostaviti zašto su došli, a možeš je nepotrebna.
2015 03 15
Treba legalizirati prostituciju i otvoriti bordele pa će hoteli biti na miru. [:jezik] Nije to od danas... Tko se u tome našao i zašto je stvarno pitanje na koje svako od njih može pojedinačno odgovorit jer ne postoje dvije iste priče. [:smijesi]
2015 03 15
Malenacrnka ti kao da sjedis na usima (sory na izrazu) ne zamaram se,samo sam izrazila svoje misljenje bas kao sto drugi izrazavaju svoje misljenje recimo o duck faceu... [:vrti]
2015 03 15
Pa bas comestai,vecinu vremena se osjecam kao u bordelu...trebali bi otvoriti takva mjesta za takve ljude...
2015 03 15
Comestai, naravno, svatko ima svoju priču. Netko jer mu treba nova markirana torba, a netko jer prehranjuje djecu od toga. Osobno to ne osuđujem, svatko snosi posljedice za svoje postupke.
2015 03 15
[:hihot] [:hihot] onda bi propali hoteli [:hihot]
2015 03 15