Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Dnevni odmor

Zašto bi oni brinuli što su do njih roditelji s djecom? Bolje izolirajte sobe.
2015 03 15
To sto se tebi pa i meni gade nije njihov problem. Bolje i to nego u autu [:smijesi]
2015 03 15
Elena23, u autu je džabe. Dakle, ovo su imućniji. [:smije] Majketi, koliko love dadnu ako plaćaju hotel par puta tjedno? [:sokiran]
2015 03 15
Ne vidim zašto bi trebali biti obzirni prema ostalima. Došli su u hotel, platili su svoju sobu i mogu kako ih je volja. Nisu došli u hotel pa da se moraju obuzdavati i paziti, da je tako ostali bi doma ili gdje već. :P
2015 03 15
Budi sretna da imaš posao pored ovolike nezaposlenosti, a u hotelu dolazi tko ima novaca platit, a ako ti se ne sviđa takav posao, mila traži nešto bolje, kao što su cure prije rekle to ima u svim hotelima i najbolja im je zarada od toga
2015 03 15
I btw, i najskuplji i najjeftiniji hoteli imaju takve posjetioce [:smijesi]
2015 03 15
Ma ja sam samo pitala za misljenje...i morala sam se ispucati,bas me zivciraju...onak razmisljam sta sad njihovi zene/muzevi doma,decki...pa neznam nemogu zamisliti da meni zarucnik tako nesto iza leda radi [:vrti]
2015 03 15
Pa iskreno od svega sto sam se nagledala bas ni jedan par nije izgledao imucno.Ali jedan par je godinama placao 400,500 kn svaki tj.bome!!! [:kesi] njihova ljubav traje i traje [:jezik]
2015 03 15
Nažalost, toga danas ima na svakom koraku [:sokiran]
2015 03 15
Ne kužim zašto je to tebi za zgražanje, odrasli su ljudi i tko ima uopće pravo ikome suditi ili imati predpostavke tko je ljubavnica, tko je nenormalan ili šta već?! Misli, sorry, ali gledajte svoja posla ljudi moji.... [:pospan] A šta bi se netko trebao ikome opravdavati, ne rade ništa zabranjeno, tko smo mi da sudimo ljudima o kojima ne znamo ništa. Jedno je zajebancija među zaposlenicima, nevina sprdnja, ali ovako... [:sokiran] . I nije njihov problem tko je u sobi do, oni su platili svoju sobu, nek rade što ih je volja. Tko je bez grijeha, neka baci kamen prvi, jel tako [:pospan]
2015 03 15
Rain nije tvoje da se s tim zamaras.Briga te,njihov zivot. Ja sam dnevnog odmaraca koji je svaki tj.sa ljubavnicom dolazio vidjela u west gateu sa zenom. Kaj buš,to sve normalno danas.
2015 03 15
Bas to,vecina dnevnih koji dodu izgledaju kao nizi stalez,svakako izgledaju...a najmanje kao da imaju para na bacanje...al eto ocito imaju..
2015 03 15
Bolje to nego da zarade kaznu negdje na javnom mjestu....odlicna stvar zarade za hotele...
2015 03 15
Mi smo dnevne odmore jako voljeli [:smije]
2015 03 15
Ronnnie BRAVO, potpisujem sve što si rekla [:zaljubljen]
2015 03 15