Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Psihoterapija

Ja sam preporođena.Doista,evo mogla bih sad zaplakati od sreće,ali iskreno,sretna sam.Jako. Jer,sjećam se kroz maglu,desilo se jedno vrijeme,da kad zaklopim oči,osjećam takav nemir,da sam si mislila,bože,što mi se događa,ni opustiti se ne mogu.Ništa me nije uveseljavalo,ništa.Bila sam totalno pala. Sad,eh,raduje me sunce,oblak,more,i ispunjena sam.Savjetujem svakome psihoterapiju.
2015 03 17
samo moraš krenuti
2015 03 17
I kakav god dan bio,legnem sa osmjehom i probudim se sa osmjehom. Sve što te zanima,slobodno pitaj.Želim ti da sve riješiš,i da stvari krenu na bolje. [:smijesi]
2015 03 17
bitno je kako se posloziš u glavi.....
2015 03 17
martina-Ja nisam uspjela sama sve posložiti,zato sam i krenula na terapiju.U nekim situacijama,ona je najbolje riješenje.I nisam pila ljekove.Samo dubinski razgovori.A psihoterapeuti znaju svoj posao i kako što treba.Jer poznaju sve rekla bih "ladice" u glavi,kako...i što...i na koji način...
2015 03 17
jesi draga, time što si priznala da si u problemu i da ti treba strucna pomoč.....
2015 03 17
Odlično iskustvo !
2015 03 17
Tema je odlična i poučna.Sve sam pročitala sa zanimanjem tako ste sve dobro pozitivno opisale i vjerujem da će i drugima pomoći da se oslobode. [:kesi]
2015 03 17
samo kaj je neke sram ič k psihoterapeutu jer da ih se ne proglasi lidim
2015 03 17
da istina,šta će selo reć pa onda trpe i misle proće samo od sebe a raspadaju se još više iznutra.Meni je frendica sa 3 male djece slično doživjela.Krenula je na terapije,raspala se doslovno,bila mi je neprepoznatljiva koliko je iznutra trpila.Danas je sretna,nasmijana,pozitivna osoba koja se na jedan drugačiji način nosi sa životom.Zato mislim sve pozitivno o tome.
2015 03 18
Draga Martina98, nažalost to je problem društva i razumijem što želite reći. Isto kako odlazimo liječniku kada slomimo nogu, ili automehaničaru da nam popravimo auto, tako bi trebalo (napominjem Trebalo) biti uobičajeno da, ako se nađemo u teškoj životnoj situaciji s kojom se sami ne možemo nositi ili imamo bilo kakve emocionalne poteškoće, potražimo pomoć stručnjaka za to područje (psihologa ili psihijatra). Žao mi je da to još uvijek nije prepoznato u društvu, ali sam i radosna kad god sretnem osobu koja prepozna da ima poteškoću i želi potražiti pomoć. Za to je potrebno puno više snage, nego stavljati svakodnevno lažni osmijeh na lice i pretvarati se pred drugima (i radi drugih) da je sve u redu. Na kraju krajeva, ako netko osuđuje i pretpostavlja da je svatko tko traži pomoć psihologa ili psihijatra "lud", to više govori o njemu nego o toj osobi. Previše vremena gubimo na to što drugi misle o nama.Nije uopće važno, jer ako netko smatra da sam ja luda, čudna ili nešto treće to ne mijenja ono što ja jesam i ne čini me manje vrijednom. Prije nego iznosimo mišljenje o nečemu, bilo bi dobro da se informiramo ili barem pročitamo kakvu knjigu. Zašto nitko ne smatra ludim osobu koja krvari i odlazi na HMP? Emocionalna krvarenja znaju biti puno bolnija, samo ih ljudi obezvređuju jer nisu fizička,ne mogu se vidjeti rane,opipati i sl. To ne znači da rane nisu jednako teške. Halucinacija, samo hrabro i bez osvrtanja na druge,jer to radite za sebe i kao što ste rekli svoju djecu.Dobri ste i savršeni upravo takvi kakvi jeste, a vjerujem da ćete uskoro biti još bolja osoba. Lp [:smijesi]
2015 03 18
Samo nađite dobrog terapeuta i naprijed..ne može škoid, može samo pomoć..
2015 03 18
@Jelena505 meni nije jasno što se to dogodi da si se nakon prvog razgovora osjećala fantastično, a nakon drugog loše, zbrkano... Mene plaši to da ću "otkriti" nešto o sebi i npr. neću moći nositi s tim i raspasti se pa mi više ni terapija neće pomoći.
2015 03 18
Lamm86 -To može objasniti stručno Issa212 -no moje objašnjenje,je da je to proces,i da je to normalno.Jer samim tim razgovorom,na jedan određeni način,nam proradi nešto u glavi,i tako reagiramo. Ja sam mislila pozitivno,i odlučila sam sebi pomoći.I ovo što si me pitala,ja sam pitala osobu,koja mi je preporučila taj jedan dan,kad sam bila u depresiji,rekla je,to je normalna reakcija. I rekla mi je,da cura koja je imala dosta problema,išla je oko 3 godine na razgovor,nakon toga je procvala,no njeni problemi su bili dosta jači,čak,možda gori od mojih.
2015 03 18
pravno imaš dio nasljedstva od oca, i možeš to tražit.
2015 03 18