Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

biopsija i cin

Frendica mi ide na biopsiju, mozete mi napisati vasa iskustva u vezi zahvata i nakon njega?
2015 03 19
Ne boli strašno, više je neugodno (slično kao papa, malo intenzivnije), a poslije sve ok, nema bolova, možda malo krvarenja koje brzo prođe.
2015 03 19
ne boli samo ja pala u nesvjest [:smijesi]
2015 03 19
I moja frendica se srusila u nesvjest [:tuzan]
2015 03 19
to steod straha pale,a ne od pregleda svim strasljivicama preporucujem da probaju kolonoskopiju pa ce se rijesit straha [:smije]
2015 03 19
ajme meni neka netko napise bolje iskustvo? [:sokiran]
2015 03 19
Gle, doslovce ti cupaju komadic mesa na zivo, tu ti nitko nema 'bolje' iskustvo, sve ovisi kako tko podnosi bol...
2015 03 19
nije bol nije ni strah kod mene je sve bilo ok ustala sam obukla se sjela da pricam s doktorom i nakon 15 min se srusila pregled mi je trajao oko 40min a kazu da je nesvjestica uobicajena pojava nevezana sa strahom i boli.ja sam to prosla prosli mjesec
2015 03 20
Evo ja cu ti napisati da nije tako strašno i da vise boli injekcija koju ti daju prije zahvata nego sami punch. Ali to joj nemoj reci [:smijesi] Kad dobije pikicu vec je na pola puta i neće je boljeti ,a sve je vrlo brzo gotovo.Štipne na 2-3 mjesta i to je to.Može malo krvariti taj dan i malo će osjećati bol u donjem dijelu trbuha,ali nek popije neku tableticu i miruje. Tratinchica,a sto se tiće kolonoskopije i to sam prošla.Vjeruj mi nista nije strašnije od bronhoskopije [:smijesi]
2015 03 20
Evo bila je danas ujutro, od svih prica ne moze vjerovati da je njoj bio pregled skoro pa bezbolan, naspricali su je dolokain sprejom i skoro pa nije nista ni osjetila, nakon pregleda je o dalje sve ok, samo oskudno krvari
2015 03 20