Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Fetis na rublje ili perverznjak?

ajme winks stvarno?? mene nikad nije [:kesi] al znam neke koje je i to je bilo urnebesno..pričala mi je jedna žena da je taj čovjek bio normalan poslovnjak, svaki dan na posao i sve normalno,al u tramvaju očito poludi [:smije]
2015 03 23
[:smije] [:smije] Je.....lepo si je sel na pod kod vrata , gledal je prema van a dve tramvajske stanice je držal moju štiklu..... Ja sam mu gazila ruku , pokušavala skinutu cipelu , ma....ništ......kad je došel Trg , lepo se nasmješil i izišel van..... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 23
Winksica, od sad u gumenim čizmama u tramvaj. [:smije]
2015 03 23
[:smije] [:smije] Koviljka....davno je to bilo....morti striček ima neku drugu preokupaciju..... [:smije] [:smije] Al najveća fora , pričam curama sa posla , sva onak zbunjena i nemam pojma kakva još , a veli meni jedna starija gospođa : je....on ti je stara priča.....kaj ti njega ne znaš [:sokiran] [:sokiran] Da.....kak ga ne bi znala.....stari smo pajdaši.....rondamo skup.... [:hihot] [:hihot] [:hihot] Još da me ufura u bizmis.....pa i ja počnem čapati stričeke po tramvaju.....
2015 03 23
Jaaao, cipelić. On je haračio kad sam u srednju išla. Ali nije on imao fetiš na štikle, već na noge općenito. Ćopi za zglob i ne pušta. [:frustriran] [:hihot] [:vrti] [:smije] Ulazio je samo u pune tramvaje i fino bi se sjeo na ulazne stepenice i hop. [:smije]
2015 03 23
I ja se sjećam Gospon Cipelića! I ja sam tada bila u srednjoj, kao i Overstock i na putu do doma (Črnomerec) sam ga svako malo znala sresti! Baš se sjećam jedne tete koja mu je štiklom stala drito na ruku, a on ništa! Da to nisi bila ti Winxice? [:hihot]
2015 03 23
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Ahahahahahahaha........nemam pojma.....pa valjda nisam......... [:place] [:place]
2015 03 23
i ja se sjećam priča da su ga udarale, a on ništa..sjećam se i priče kako izađe veselo iz tramvaja sa aktovkom i s osmijehom ide na posao [:jezik]
2015 03 23
I ja dobila tu poruku neki dan pokvario mi jutro [:vrti] [:frustriran] [:ljut] [:znoji]
2015 03 23
pero drkalo [:smije] evo pridružujem se nizu, i ja dobila tu poruku, čitam a taman dečko bio sa mnom pa vidio... sad si misli šta ove izvode na tim krpama [:hihot] [:hihot]
2015 03 23
I ja sam danas dobila od njega dvije iste poruke.. [:frustriran] majko mila šta majka narodi.. [:hihot] [:hihot] [:hihot] Baš sam se nasmijala winxici i cipeliću [:hihot] [:smije] Jednom sam naišla na napaljenog čovca u tramvaju.. frendica i ja se vozimo, i bilo je jedno mjesto slobodno i kažem joj sjedni ti.. i na idućoj stanici ulazi lik u sivoj trenirci.. prima se gore za rukohvat ispred nje, kifla dignuta i nabija se po frendici..koma koma [:frustriran] [:frustriran] uspjela se maknuti, ali eto njega za njom iz guza [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 03 25
Ajde vec kada pisete o fetisima, zanima me misljenje vas devojaka za moje fetishe. Muskarac sam. 22 godine. Prvi fetish su mi zenska stopala, sa french pedikirom ili kako se vec kaze. To obozavam. Ne volim da lizem stopala kao vecina foot fetishara, ali volim da me devojka gazi po faci stopalima, i da me udara po licu stopalima. Drugi fetish su mi zenske patike. Obozavam da mirisem nosene zenske patike koje se osete na neprijatan miris. Uzivam u tome, to mi je opsesija bukvalno. Cak i kupujem od devojaka nosene patike i carape. Prija mi samo ako su nosene sto vise, pa da uzivam u tom mirisu. Treci fetish: Mazohista sam, obozavam da me devojka samara, pljuje, vredja, ponizava, da joj lizem stiklu, patike, i ostalu obucu. Cetvrti fetish: Cuckold, ili na nasem rogonja. Volim da frajer mnogo bolji od mene pridje mojoj devojci i smuva je, da imaju sex i da mi se ona onda smeje. Najvece ponizenje bi mi bilo kada bi taj frajer posle seksa sa mojom devojkom prosuo meni kondom pun sperme na facu ida mi se smeju zajedno. Mozete mi se sad svi smejati, slobodno :)
2017 10 26
@Ruslana 101 Moj bivsi decko je imao taj cetvrti fetish, zato je i bivsi hahah
2019 08 18
1 2