Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

zanima me vase misljenje.. tecaj sminkanja

Ejj curke [:smijesi] zanima me vase misljenje, htjela bi se u buducnosti baviti sminkanjem a posto su skole za vizazista dosta skupe nemogu si to sada jos priustiti.. naisla sam na tecaj sminkanja koji sad imaju akciju prije je kostao 1.500 kn a sada 300 kn.. 3sata se tamo sminkas i uce te razne stvari i dobis trepavice gratis, skripru i potvrdu da si zavrsio taj tecaj... sta vi mislite o tome? Da li je neka od vas bila na tako nekom tecaju? Btw. U jednoj grupi su po 3 cure, na fejsu imaju pozitivne komentare tj. Cure su pisale da su zadovoljne tecajem...
2015 03 25
nisam bas sigurna koliko ces nauciti za 3 sata
2015 03 25
i ja se slazem sa prethodnim komentarom.. sve ce ti oni to pokazati na modelu, ispričati i to sve.. ali 3 sata je realno jako malo za naučiti nešto [:smijesi] pogotovo sve one "cake" sjenčanja, kako što pravilno nanjeti na lice itd...
2015 03 25
za 3h očekuj da ćeš naučiti samo sebe šminkati i dobiti koji koristan savjet treba puno prakse i znanja da bi druge ispravno šminkala da to ne bude šlamperaj zapravo, iskoristi ta 3h maksimalno da se usput i za sebe informiraš što ti najbolje paše za tvoj tip kože, što najbolje stoji tvom obliku lica i uz tvoju boju kose i slično [:kesi] ne znam koliko košta škola za vizažista, ali postoji sigurno i prekvalifikacija za vizažista u nekom od učilišta, pa onda ne plaćaš punu cijenu kao da ideš ponovno u školu nego čak i upola manje jer polažeš samo razliku u predmetima, obično samo stručne predmete pošto si hrvatski, engleski, matematiku, etiku, higijenu već vjerojatno prošla u svojoj srednjoj školi ...i obično te prekvalifikacije traju 9-12 mj. i za to vrijeme plaćaš školu mjesečno na rate, pa ako si zaposlena nebi trebao biti problem za sebe odvojiti 500-1000kn mjesečno, s tim da ti škola neće propasti ako koju ratu ne uplatiš na vrijeme, svi ispiti koje u međuvremenu položiš ti se priznaju, poanta je da ne možeš izaći na završni ispit i nećeš dobiti svjedodžbu o završenoj prekvalifikaciji dok ne platiš sve rate, ali i da zakasniš pola godine s tim plaćanjem svjedodžbu ćeš dobiti i nakon pola godine jer svi ispiti koje si dotad položila ostaju u školi i ne propadaju, ali brijem da u nekom razumnom roku moraš završiti školu za sve te pojedinosti oko plaćanja i izlazaka na ispite, maksimalnom roku do kad smiješ kasniti s plaćanjem(jel 6 mj. ili godinu dana) se trebaš informirati u nekom od sveučilišta za obrazovanje odraslih e i ne trebaš biti zaposlena da bi išla na pkv, možeš biti i nezaposlena jer rate se plaćaju preko opće uplatnice ili direktno u računovodstvu škole
2015 03 25
Ne pokazuju na modelu vec mene sminkaju tj svakog polaznika tecaja, kolko sam ja shvatila jednu stranu lica ti oni nasminkaju a drugu stranu si ti sam s njihovim vodstvom, naravno govore i preporuce ti sve sto je za tvoje lice dobro.. znam da ce mi za sminkanje drugih trebat punooo znanja i vremena al mislim da je ovo mozda dobar pocetak [:hihot]
2015 03 25
Mislim da ćeš bezveze bacit 300kn, u 3h malo toga možeš naučit, rađe pregledavaj videe na youtube-u, ima odličnih tutoriala. Vidim da si iz Zga, Illamasqua je nekad držala Drop in tečajeve, ne znam dal drže još uvijek, malo progooglaj, bili su besplatni i moglo se nešto naučit [:smijesi]
2015 03 25
Tratinchica sve sam ja to vidla tj. Raspitivala sam se malo ali problem je u tome sto imam minimalac od place i kredit tako da nemogu nikako sada ic u skolu dok se ne rijesim tok glupog kredita [:boji] gledam stalno na youtube-u videe al opet mislim da mi se mozda isplati posto cu moci razgovarat sa strucnom osobom.. skola za vizazista kosta cca 15.000 kn kolko sam ja uspijela vidjeti na forumima a ovu skolu u nekom ucilistu nisu cure bas preporucile.... ma ugl. Za skolu inam vremena da dobro razmislim di bi isla itd. sad me najvise zanima taj tecaj , na jednu stranu bi isla a onda opet i nebi haaha nemogu se odlucit... Isla bi jer ak ne probam necu znat jel valja i mislim da bi uz skriptu i tamo tu ,, uciteljicu,, uspjela naucit nesto jer nije da se neznam nasminkat, neke osnove vec znam...
2015 03 25
Ako imas 300kn viska odi. Nesto ces nauciti, ako nista drugo, bar ce te cure strucno nasminkati. U 3h neces nauciti kako savrseno sminkati druge, to ti je jasno. :)
2015 03 25
Ta stručna osoba je mrvicu stručnija od tebe same, ako se radi o 3 sata da posveti samo tebi, i dalje je na granici isplativosti, a ako ćeš biti jedna od hrpe koja gleda i sluša ta tri sata, nećeš ništa naučiti. Takvi tečajevi postoje samo da se ljudima izvuku novci. Čak i kojekakvi kozmetički tečaji po Učilištima ne vrijede realno ništa. Ako se nečim stvarno želiš baviti, uči se na youtube dok ne budes imala sav novac za pravu školu. Sve ostalo je veliki gubitak novca i vremena.
2015 03 25
po mom mišljenju, sve cure koju su komentirale temu, mislim da ti daju dobar savjet... kaj se tiče 3h i 300kuna, moj savjet je taj da potrošiš taj novac da upotpuniš kolekciju šminke, a sve ono kaj će te naučiti za 3h možeš naučiti i preko raznih profi šminkera koji stavljaju svoje videe na youtube.. meni je recimo odlična Ana Minić(mislim da se tako zove), ženska baš sve objašnjava u detalje i čak je možeš dosta kopirati,stupiti s njom u kontakt i pratiti je na njenom blogu... ja sam dosta kopirala njeno šminkanje, nakupovala kozmetiku koju savijetuje i stvarno sam danas jako zadovoljna kako mi ide šminkanje.... nije naodmet ni uplatiti neki tečaj, tipa ovoga kaj kažeš, ako misliš da će ti pomoći kao prvi korak u tvom cilju i napretku da se jednoga dana baviš profesionalnim šminkanjem...
2015 03 25
Hvala vam cure na svim savjetima [:poljubac] happygirl bas cu pogledat na youtubeu za tu Anu, [:kesi] a najvise mi se svida to sto se na meni sminka tj. Sve ce mi objasnit sto je za moje lice dobro, preporucit ce mi proizvode itd itd. Stvarno mislim da bi mogla nesto naucit jer zena ima svoj salon u centru zagreba a taj tecaj inace kosta 1.500 kn a kolko sam vidla na fejsu jakooo puno cura je bilo kod nje.. moja frendica je rekla da ako nista drugo bar cu bit nasminkana i dobit djabe trepavice hahahahaha a onda cu i znat da senije isplatilo... mislim da vrijedi probati [:hihot]
2015 03 25
E sad, jedno je biti zadovoljna tečajem a drugo biti zadovoljna jer si vidjela puno šarenih stvarčica, šminke i općenito stvari koje voliš. Ako smatraš da uz postojeću financijsku situaciju možeš otići i probati, idi, tvoj je novac [:smijesi]
2015 03 25
Ja sam zavrsila tecaj od 8dana-6 sati dnevno pa nisam sve uhvatila.Radje tri sata utrosi na YouTube I blogerice.Bezveze ces bacit novce.
2015 03 27