Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pa zašto ne?!

Miss, već sam te to pitala, ali opet ću- jel ti imaju roditelji tekući račun? Daj njihov i mirna si. Ja isto nemam tekući jer ne želim plaćati tih 7, 8, 9kn mjesečno za eventualne prodaje od 20ak kn, a ne radim i osim za krpice, nemam potrebe imati tekući, imam žiro. Tako da curama dajem tatin tekući, on mi to podigne i mirna bosna [:hihot] Može samo pitanje za cure koje koriste internet bankarstvo- koliko sam shvatila, preko neta se plaća uvijek 2kn provizije, neovisno o banci i je li tekući ili žiro račun, jel tako? Ili su provzije veće ako se preko neta uplaćuje na žiro?
2015 03 25
Eto SaraK te dobro savjetuje tak i tak njima uzima banka za vođenje računa...
2015 03 25
Ive pesek mi je uginul! [:tuzan] Poanta teme je ta da sam izgubila kupilice jer nemam otvoren račun u banci! Ne želim ga imati do god neću imati neka veća primanja. Ponudila sam tu poštansku uputnicu i smanjila poštarinu, nekima čak nisam ni računala poštarinu, i njima je to glupo. Znam da se plača nakada u pošti kad se šalje novac kojih 7 -8 kuna, ali ja zato ne naplačujem poštarinu, u tome je poanta! -.-
2015 03 25
Za tekući je 1 kn, za žiro preko neta neznam, ali u banci je 8kn
2015 03 25
@SaraKedavra- ja sam u Zabi.. 2kn prema ostalim bankama plaćam, unutar svoje banke ništa (tekući.. za žiro ne znam)
2015 03 25
ja prvi ne bih tako plaćao. zbog jedne stvari da idem u poštu (koja nije svima blizu) platiti, i onda se jos gnjaviti s preuzimanjem paketa, poštar donese kad nisam doma pa onda moram ići u poštu ili da sto puta idem na tisak jer su zaprimili paket ali nisu uveli u komp ili sto drugih isprika koje imaju.. ne treba svakome takva gnjavaza zbog neke sitnice koju će kupiti. tekući u pbz košta 8 kn odrzavanje, ne moras imati internet bankarstvo, idi na bankomat i vidi jel sjelo i dobro.. ako bas zelis maksimalno ustedjeti..
2015 03 25
missmode - okej je nenaplatiti poštarinu u zamjenu za plaćanje uputnicom ali kad je riječ o težim stvarima (ako ih prodaješ) većina ljudi bi slanje Tiskom u tom slučaju
2015 03 25
na tekucem se placa 1kn ili nekad 2 ne znam zasto no nije problem u te 1-2kn. placam 30kn svaki mj internet bankarstvo ali ne kuzim zasto se nekome ne moze izaci u susret ako nema tekuci blah.. ocito nekima tece med i mlijeko pa ne mogu dic guzicu sa fotelje i prosetat do poste/banke pfffffffffft
2015 03 25
i onda kazu drzava ovakva onakva, a ljudi vise ne mogu ni hodat [:sokiran]
2015 03 25
kaj su to kupilice? [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 25
Ma ajde brate kad vidim penziće kad se postroje da plaćaju račune dođe mi zlo....
2015 03 25
@Anitra [:smije] [:smije] @harpo [:smije] [:smije]
2015 03 25
ivana082, nije svima pošta/banka blizu
2015 03 25
Nije li tako? Ma iskreno tako je i kad uđem u banku a najgori je T-com...tamo je lutrija doć na red bez da ti se netko (neovisno što je sve po brojevima) ne ubaci jer izgubi živce... [:vrti]
2015 03 25
nemaju svi plus u banci, moji su u minusu već neko vrijeme [:tuzan] niti ne osjete tih par kuna kad im sjedne na račun [:tuzan] Nisam do sad slala teže stvari, a poštarina me najviše ( na moj trošak ) koštala 12 kn, putem te uputnice. Novac mi dođe na ruke i to mi je oke, ja odma šaljem paket po dogovoru... mislim ja bi svakom izašla u susret... očito da mnogima teče med i mlijeko [:znoji]
2015 03 25