Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pa zašto ne?!

missmode - ja bi napravila kako ti je rekla SaraK. ako ti je moguće...
2015 03 25
ifashion, hvala ti [:smijesi] A ono, meni nikad nije problem hodati u banku/ poštu uplatiti...ali te uplate preko poš.uputnica ili slanje novaca u koverti mi se čini kao nepotrebna komplikacija. Onda ti je bolje otvorit žiro i umanjit cijene na 8kn koliko je provizija, pa to fino napisati u "o meni" da cure znaju. Iako još uvijek ne kužim zašto ne dati račun od roditelja, osim ako ne znaju da prodaješ svoju robu.
2015 03 25
@ivana082 - netko ne moze hodati do banke/poste jer si ne moze priustiti da izgubi vrijeme, kad dodje s posla, pokupi djecu iz vrtica, napravi ručak.. i onda jos 15--20 min do pošte, pa tamo čekaj u redu pa onda jos nazad doma.. nekome je i tih izgubljenih pola sata, a najčešće i više, dragocjeno. i zato odabire da ne trosi svoje vrijeme. onaj kome se rekreira i šeta, neka ide. ostali će odabrati da ne suradjuju tako nego si plate internet bankarstvo i ustede vrijeme, a vrijeme je novac.
2015 03 25
a judi moji ili je posta daleko ili je guzva u posti..
2015 03 25
Odlučila si biti takav prodavač s takvim mogućnostima, što bi sad? Oni kojima se toliko svide tvoji artikli otići će i uplatiti kako dogovorite one koje neće, nemožeš natjerati i amen.
2015 03 25
MikeHawk: sve to stoji, ali di je ona kupac je uvijek u pravu meni nije problem pricekati u posti, ali i ja radim i imam dvoje male djece pa eto.. odvojim vremena za suradnju sa ljudima ali ehh.. to sam samo moje velicanstvo ja [:sramezljiv]
2015 03 25
majk - ljudi gube najviše vremena u čekaoni, evo friški primjer iz prve ruke, ja sam bila 10-ta, čekanje 2h45min. A ti odi prošetaj pa će te ti ludi babci optužit da nisi ni bila... [:frustriran] 'enti državu...
2015 03 25
a sad idem ne gubiti svoje predragocjeno vrijeme na krpice.. au revoir [:jezik]
2015 03 25
Pa u poštu se mora kad šaljete paket ili ne? Kako vi lansirate svoje pakete kad ih morate poslati? Svemirskom letjelicom [:hihot]
2015 03 25
Kupac je uvijek u pravu- samo u Konzumu .. a i tamo mi je žao prodavačica kakvih sve živina im dođe
2015 03 25
harpo31 slažem se u potpunosti :) Nemoj se zamarati, ako drugacije ne mozes - bolje ne onda. Al nemoj ni uzeti srcu ako neko odbije [:smijesi]
2015 03 25
Miss, mi ovdje pričamo o uplatama, a ne o slanju paketa ;) Ali mogu shvatiti da netko ne želi hodočastiti po poštama i bankama da uplati 20kn. Pa ne plaća internet bankarstvo da ga gleda i divi se modernoj tehnologiji.
2015 03 25
missmode - ja šaljem sa tiska koji mi je najblize, jer sam tako odabrao da poslujem. svatko radi kako mu je zgodno, pa tako i ti. a iz mog iskustva, na tisku se ne čeka 2 sata kao što se moze desiti da izgubim dok odem u postu i vratim se.
2015 03 25
To je ista stvar kao kad je netko a netko nije za zamjene...sloboda izbora.
2015 03 25
Također šaljem isključivo tiskom jer mi pošta nije blizu. Osobe koje imaju internet bankarstvo su ga i odabrale vjerojatno iz tog razloga, da mogu sve od doma riješiti, a ne gubiti vrijeme. Primjerice, ako bih ti ja uplaćivala novac, trebalo bi mi pola sata do pošte i pola sata nazad + prosječno 20ak minuta ako nije velika gužva. Dakle potrošila bih gotovo sat i pol vremena da bih uplatila 20kn. Totalno neisplativo.
2015 03 25