Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prodaja oštečenih stvari????

Evo pregledavala sam malo oglase i naletim da hrpa cura prodaje npr.cipele malo oštečene al cijena je zato simbolična il jakna oguljena kragna al iznutra pa se nevidi-ne znam kako vama al mene bi to bilo sram i poklonit a kamoli prodat,pa svi kupujemo nesto što je nosivo-takvi mi oglasi baš dignu tlak evo sad ode jednu zapalit a več sam se spremala na spavanje da se smirim [:ljut] [:jezik]
2015 03 25
pa ako netko prodaje npr. skupe čizme za 30 kuna, a oštećenje se može popravit kod postolara.. onda se možda i isplati :D :D
2015 03 25
svatko prodaje što želi i kupuje što želi [:smijesi] mislim da nije razlog za frustraciju. ali opet, neke se stvari mogu popraviti, pa je niža cijena dobra prilika ponekad.
2015 03 25
svaka roba ima svog kupca [:hihot]
2015 03 25
bolje da priznaju,,nego podvale
2015 03 25
Ja mrzim oguljenu kragnu...hahaha Ma to me malo živcira kad je u pitanju skaj, jasno je svakome tko ima takve jakne da je to početak kraja i da je nenosivo, počne se sva raspadati...i to brzo, a te simbolične cijene budu bome 50 ak kn, sorry, previše. A netko tko ne zna nasjedne..nije u redu. Pokloniti ok...možda nekome treba za nešto. mene je jedna curka pitala da bi rezala jer joj trebaju komadi kože [:smijesi]
2015 03 25
Majalike slazem se s tobom [:zaljubljen]
2015 03 25
Meni to ne smeta, ali tvoj pravopis DA [:smije]
2015 03 25
Dobro, ovo stvarno nije strašno, nosivo je...i ok cijena..šta sada..ak ne paše nećeš kupit i dobro..
2015 03 25
ma pišem s moba ne zamjeri-samo sam htjela da izmijenimo gledišta Alala [:poljubac]
2015 03 25
Pa curice znaju uzet štikle za izlazak. Kad gacaju po staklu i pivi mislim da im ne trebaju neke za 600kn. [:smije] Ili nešto što ti treba samo za jednu priliku.
2015 03 25
Ja imam jedne oštećene cipke..i zbog oštećenja ih poklanjam, al imam još jedne i baš bi ih stavila u prodaju za 20, 30 kn..ja ih ne nosim al ne zbog oštećenja već zbog pete visoke, a za navečer vani su super jer se ionako ne vidi [:smijesi]
2015 03 25
Uzmi ili ostavi [:hihot]
2015 03 25
Č I Ć nisu ¨greške zbog mobitela¨ ne zamjeri [:hihot]
2015 03 25
Alala66 , pretjeruješ malo, i kako znaš da nisu..kada treba određeni broj puta prisitnuti istu tipku
2015 03 25
1 2