Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prodaja oštečenih stvari????

Primjer koji si prilozila...ne ide mi uz uvod...cipele su nosive, a i cijena od 30kn je i vise nego pristupacna. Dobra stvar je sto ces joj samo pomoci da proda brze. [:zaljubljen] Sad da se vratim na uvod- ni ja ne bih osteceno/poderano/kratko/starije stavila u prodaju, najcesce ostavim ispred vrata u vrecici...ode brzo s obzirom na financijsku situaciju sugradjana. :((
2015 03 25
Pa baš nisam primjetila da cure kupe stvari s tako malim oštečenjima kao što stoje u opisima-često su to puno veča oštečenja ,mozda griješim al po forumu malo malo pa netko kupio nešto nenosivo
2015 03 25
Ovo je tema za pohvalu....svaka čast....kad sam počela na krpicama, gledala sam da stvari imaju etiketu... Sad već gledam da piše novo i nenošeno...to mi je onako nekako super...kad naletim na tako nešto onda se "zapalim" i kupim, a ako je dobra cjena onda sam presretna.. Stvari od druge ruke - to mogu torbicu kupiti, možda jaknu nošenu par puta...ali ja sam takva i to je rekli bismo razmažena...eto novac je moj i mogu ga potrošiti kako god ću...s druge strane ja sam prodala i nošene stvari po razumnoj cijeni (uvijek spustim cijenu još ako kupac pita), gledam da stavim maksimalno očuvano, i uvijek imam jako pozitivne komentare...uz nošenu odjeću uvijek šaljem poklone...to mi je pod obavezno....i ljudi me iznenade kako su sretni sa sitnicom... I upravo tako, svaka stvar ima svog kupca.... [:smijesi]
2015 03 25
i u dućanu se može kupiti oštećena roba, kooja je onda na posebnom mjestu izložena i naglašeno je da je oštećena, te je po povoljnijim cijenama; pa ne vidim razlog zašte ne bi netko stavio nešto ovdje po pristupačnoj cijeni, ukoliko naglasi i slika oštećenje...
2015 03 25
eto ja se slazem potpuno sa stanicmla-om. 30kn ostecene a imas recimo u top mode nove novcate za 49kn. ma daj molim te :D
2015 03 25
Pa nisu sve cipele u rangu 50 kn ( mislim pod nove) Sorry, imam čizme od kože plaćene 1000 kn, i sad da imaju crticu tebi nije u redu prodati ih za 50 ak kn jer imaš nove za 50..sorry, nemaš takve već Roberto , Morandi i sl.. Ne govorim u svoje ime već općenito..i karikiram, da ne bi netko doslovno shvatio
2015 03 25
laku noć svima -drago mi je da smo malo ubile vrijeme,a i normalno je da ne razmišljamo svi jednako lp [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 03 25
papa stanicmla, ugodni snovi [:smijesi]
2015 03 25
...slažem se s Majalike... [:smije] [:smije]
2015 03 25
oko cega se vi nervirate [:smije]
2015 03 25
[:zaljubljen] [:poljubac]
2015 03 25
Prodajem uglavnom dječju odjeću. Većinom dobro očuvanu, ali i neke stvari koje su dosta nošene pa i par artikala s oštećenjima. Zašto to radim? Zato što imam iskustvo da neki kupci baš traže i žele takvu robu. Dogodilo mi se, ne jednom da prije prodam 1000 x nošene dječje trenirke i tenisice, nego haljine i jakne koje su kao nove (obučene jednom ili dva puta ako i toliko). Neki baš traže jeftinu odjeću za vrtić, park, igralište i ne smeta im ako nije savršena. I to ima smisla. Dok sam još bila naivna i neiskusna, mislila sam da moja djeca moraju nositi samo nove stvari, a onda sam dobila dijete koje je nekoliko mjeseci vojnički puzalo (vukla se prsima i trbuhom po podu). Odjeća koju je nosila u to vrijeme bila je skoro za jednokratnu upotrebu. A tek kad je prvi put probala borovnice pa kad je otkrila slikanje tušem pa kad je na like-a-bikeu počela kočiti vrhovima tenisica i kad se bacila na pripremanje čarobnih napitaka od ne-želite-znati-kojih-sve-sastojaka, da ne nabrajam dalje... Možeš potrošiti puno novca na skupu novu odjeću koja će već nakon jednog nošenja biti uništena. Ili možeš to riješiti drugačije, a ušteđeni novac iskoristiti za izlet u Disneyland ili tečaj francuskog npr. Mislim da je najvažnije biti iskren u vezi sa stanjem robe koju nudiš. Sto ljudi - sto ćudi. I sto kriterija i sto potreba.
2015 03 26
Ne vidim razlog zašto ne prodavati odjeću sa oštečenjima? Možda je netko krojač pa zna sam popraviti? Možda mu je tata postolar pa će popraviti besplatno? Možda je cijena toliko niska da se ispati odnjeti na popravak? Ja sam jednom prilikom tražila crne tajice, mogle su biti i iznošene i mucaste samo da su jeftine. Trebalo mi je za posao, a nosila bi ih ispod hlača. Svi odreda su mi ponudili nove. Nisu ni to bile velike cijene, oko 30 kn, ali dodaj još poštarinu pa tako tri puta i eto ti fine cifre. Draže bi mi bilo da mi je netko ponudio troje mucastih tajica i ja bih to fino kupila. Svaka roba ima svog kupca.
2015 03 26
hm, ja sam uspjela prodat par stvari sa ostecenjem. nekome ne smeta. ali zato stavim jako nisku cijenu, bez obzira koliko je to placeno. ostecenja su bila mala uglavnom, i sve je bilo nosivo
2015 09 03
1 2