Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povratne info

Nije me dugo bilo ovdje, pa nemojte zamjeriti ako je već bila ovakva tema. Dakle pitanje glasi, koliko su vam važne / koliko vjerujete povratnim informacijama krpičarki? Vidim puno se to spominje, po svim temama, što je i logično. I sama ih pogledam prije nego što se odlučim za kupnju. Ali s druge strane, slučajno sam fb-prijatelj s jednom krpičarkom, i prije nekoliko dana je objavila status u kojem moli sve prijatelje da joj ostave neku pozitivnu info ovdje. To je samo jedan primjer. Što mislite o tome?
2015 03 26
bila neki dan tema o tome, da zica povratne neka krpicarka
2015 03 26
Da salje poruke po profilima,koje ne poznaje i kao ja cu tebi ti meni!
2015 03 26
...pa bitne su mi povratne..ali nebitno 3 ili 133. [:vrti] .vaznija mi je komunikacija..nema pravila... [:vrti]
2015 03 26
uvijek napišem, ostavljam vam povratnu, nadam se da i vi hoćete meni [:smijesi] mislim da je to ok?!
2015 03 26
Jedan najljepši zajeb i jednu najveću bahatost (odvojeno) su mi priuštile dvije krpičarke sa oko 200(ne sjećam se točno broja više a ne želim ju guglati jer mi čir proradi) i sa oko 1000 i nešto povratnih pozitivnih ocjena.
2015 03 26
Ja trebam ostaviti svoju prvu negativnu povratnu i užasno mi je teško. Cura mi je doslovno poslala drugu stvar u zamjenu i ne želi priznati. Poslala mi je trenirku skraćenu do te mjere da mi je iznad gležnja, a izgleda kao neka krpa kojom ne bih ni pod obrisala. Šta da radim? [:place]
2015 03 26
ja iskreno sve skužim već po komunikaciji preko inboxa, čak rijetko pogledam te povratne, osim ako netko nema 100% onda eventualno bacim oko da vidim o čemu se radilo...
2015 03 26