Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bolesna osoba.....

Evo ovako,ja ne mogu sebi doći. Neka cura s face profila Prodaja Zamjena Robice koji je naravno blokiran daje moje podatke curama za uplatu. Naravno one uplate a od mene nikad ne dobiju ništa jer ja pojma nemam o tome...evo dvije mi se javile a bit će ih još. Šta da radim?? Koja je to bolesna osoba?? Pisala sam o ovome na faceu,ništa mi nije jasno...zašto to radi [:vrti] [:frustriran]
2015 03 26
Ha? Cek, daje tvoje ime i prezime i adresu? ili?
2015 03 26
[:sokiran] [:sokiran]
2015 03 26
Tvoje ime ali ne i tvoj račun jel sam dobro shvatila?
2015 03 26
Ma sve podatke..ime ,prezime broj računa...sveeee
2015 03 26
to je za tuzit policiji draga....Znaci tebi na racun dolazi lova,a ona pobire pakete ili kaj? I kak bi pobirala opakete kad velis da tvoju adresu da?
2015 03 26
mislim da bi krpice pri registraciji trebale uvesti i psihotest... strašno
2015 03 26
..hmmm...ludo.. [:sokiran]
2015 03 26
[:frustriran] [:frustriran] To prijavi jer ovo nije normalno :S
2015 03 26
Ni ja ne kuzim, dobijes pare a ni prstom mrdnula?! [:sokiran] I tata bi sine [:hihot] [:hihot] Šalim se naravno, to je totalna koma [:vrti] Objavi negdje javno
2015 03 26
Jel to ona trokut varijanta prevare? Ako da, onda je jasno tko je prevarant, to je osoba koja ti je rekla da ti je uplatila i kojoj si ti poslala neki svoj artikal, a u biti ti nije uplatila ona, nego neka jadna cura koju je ova prevarila i proslijedila joj tvoje podatke za uplatu? Dakle netko od tvojih zadnjih kupaca, izvrti imena uplatitelja pa usporedi s imenima tj adresama na koja si slala, tamo gdje se podaci ne poklapaju - to su ti sumnjivci.
2015 03 26
[:vrti] [:vrti] Očito nekoj nisi ostala u lijepom sjećanju pa se sad osvećuje..... [:ljut]
2015 03 26
Očito je to osoba s kojom sam surađivala nekad,ovdje ili na faceu. Žena me zove na fiksni da joj vratim njene pare što je uplatila za čizme a ja nemam pojma o čemu se radi. Evo sad je i druga dobila moje podatke...ne znam šta se dešava
2015 03 26
I ne samo bolesna...već jako opasna osoba koje te može uvaliti u takve probleme da se nebuš znala snaći.... [:frustriran]
2015 03 26
Ne ova osoba je bila pod tim profilom gore navedenim,imala je slike čizama koje je prodavala za 60 kuna. Curi je dala moje podatke za uplatu a ja pošto nisam valjda očekivala tad uplate nisam ni provjeravala. Znači ta cure je toliko zlobna da je radije mene zajebala nego zaradila tih 60 kuna...
2015 03 26
1 2 3