Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ide li vama?

Kod mene tona toga na rezervaciji! Nekako uvijek idem s povjerenjem da će se uspješno završiti jer do sad je tako bilo! [:zaljubljen]
2015 03 26
Budući sam snizila cijene maksimalno dok sam na bolovanju i imam vremena , ide zadnje vrijeme [:smijesi]
2015 03 26
meni ide tako - tako, imam dosta upita ali svi se nekako pribojavaju jer nemam povratnih informacija (a kako bi i imala kad do prije par dana još ništa nisam prodala), imam par rezervacija i sutra šaljem svoje prve pošiljke :) pa kad počnu stizati povratne valjda će se više ljudi i javljati :) [:zaljubljen] cijene sam spustila maksimalno jer mi nije u cilju oplješiti ljude nego stvoriti zadovoljni krug kupaca [:kesi] [:kesi] [:kesi] a i između ostalog nisam još niti pohvatala sve "tajne" krpica pa ne znam ni kako malo reklamirati svoj virtualni dućan da ljudi vide da postojim [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 26
Snizila sam cijene,a opet nekako slabo....možda se nikom ne svidjaju moje stvarčice [:tuzan]
2015 03 26
slabo, slabije...nikako. [:vrti] svako malo snizim po par artikala, a ormar nikako da se isprazni. strah me je više i otvoriti ormar... [:ljut] evo i večeras sam snizila neke stvari, pa tko preživi, pričat će... [:hihot]
2015 03 26
A u zadnje vrijeme baš nešto i ne ide, a cijene nikad niže... [:hihot]
2015 03 27
nista nisam prodala jedno 2 mjeseca a udar navele sam bas imala prije tog zastoja :) kad ide ide kad ne ide ne ide i mos se slikat :) spustas cijene i spustas i dalje nista :) pravim ogrlice za 10 kuna pa ne idu :)) bit ce bolje :) sad sam pocela radit pa cu ja usrecivat nekoga kad krenem "operirat" po krpicama :))
2015 03 27
Znalo je biti i bolje [:hihot]
2015 03 27
minashop001, kod mene ista situacija. Imam neke artikle koji su novi, stavila sam nisku cijenu, ali nema zainteresiranih. :/
2015 03 28
Kako kad, uglavnom ide dobro, ne žalim se. [:zaljubljen]
2015 03 28
[:place] [:vrti] [:ljut] sad nikako
2015 03 28
ni kod mene uopće ne ide, čak ni zamjene [:sokiran]
2015 03 29
proda se ...pa stane neko vrijeme, pa onda opet potraznja i tako u krug [:hihot]
2015 03 29
1 2 3