Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Državni ispit

Cure koje su bile na stručnom osposobljavanju.. Koliko ste se pripremale za državni ispit ? Kakva su pitanja i prolaznost ? I dali je tko odgađao datum polaganja :)
2015 03 30
bila sam, prošla :D pa imaš taj posebni dio za polaganje (znači ono što si radila na osposobljavanju), ja sam imala kulturu i to pišeš prvo pismeni na kojem se btw.može koristit literaturom, ali to ti puno i ne znači jer kasnije ionak ideš na usmeni iz tog posebnog dijela, a onda nakon toga je taj opći dio (ustav, uredsko poslovanje, Eu, itd.) ja sam učila par dana, ali ne bih ti to preporučila jer sam prošla za dlaku..ali imaš pravo na tjedan ili dva slobodnih dana da bi se pripremila za ispit, ne znam koliko točno..prolaznost je uglavnom ok, ali se ljudi dosta i pripremaju..ja kad sam bila od nas 100tinjak pale su jedna ili dvije cure..ispiti su usmeni svi osim ovog posebnog dijela koji je i usmeni i pismeni [:smijesi]
2015 03 30
što se tiče odgađanja, toga kod nas nije bilo jer su nas kolektivno prijavili pa nismo ni mogli odgađati ..
2015 03 30
kod nas iz prosvjete je rigorozno...uči se po nekoliko mjeseci...
2015 03 30
Neznam meni ugovor traje do 21.07,al mi se sve izmješalo...A mentorica je rekla da se može odgodit al se treba imat dovoljno dobar razlog..Usto radim i imam malo dijete pa mi je baš frka.. :/
2015 03 30
i kod mene se učilo po par mjeseci, ali ja sam kampanjac..najlakši mi je bio taj posebni dio jer to mi je struka..a s ovim ostalim ima dosta posla..al eto, izvukla sam se [:kesi]
2015 03 30
@leona pa možda bi bilo bolje da ih odmah zamoliš da ti pomaknu rok prijae, ako ti je u sedmom sumnjam da su te već prijavili..bolje tako nego da odgađaš neposredno prije..
2015 03 30
Nezz ona je rekla da učim pa ako vidim da nisam spremna da ćemo odgodit
2015 03 30
dobro, probaj onda tako, možda upali [:smijesi]
2015 03 30
U svakom slučaju hvala na odgovoru :*
2015 03 30
ma ništa [:smijesi]
2015 03 30
bila i prosla prije godinu ipo ..ucila sam dosta al zapravo ono najvaznije je 3 mj sam se pripremala ucila skripte, pitanja sa stranice i sve sam znala ..ovi ljudi sa mnom sta su ulazili nisu ucili nista pa su neki se provukli neki pali ..ja sam briljirala xD imala sam rigoroznog mentora i nisam se smjela osramotit ---a i sama sam stereberica ili naucim sve ili nikako [:hihot] ugl jako puno stresa za nista [:sramezljiv] jer sve to prodje bitno se samo dobro pripremiti , odgode nije bilo nas zupanija je sve prijavila i nije bilo govora o pomicanju datuma jer nakon 10 mj moras polagati ispit. [:smijesi]
2015 03 30
bitno je da polozis dok oni placaju jer ako padnes a prodje ti ugovor ili odgodis a zavrsis sve sama placas [:vrti]
2015 03 30
Bila u 12. mjesecu, prošla bez problema...Učila sam intenzivno 2 tjedna, prije toga malo čitala...Uglavnom, puno živciranja oko toga, a na kraju je ispalo skroz ok...Sretno
2015 03 31