Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Bellami ekstenzije-pomoć

Drage moje, otvaram temu zbog velike dileme u vezi narudžbe ovih ekstenzija.. Naime,cijena im je dosta velika ali po recenzijama na YouTubeu i na samoj njhovoj stranici,vidim da su stvarno kvalitetne..E sad,mene najviše zanima ako je tko od vas upravo njih i naručio,te koliko vas je izašla poštarina itd.. Isto,postoji određen strah jer je velika količina novca u pitanju pa da se ne bi dogodilo da ni ne stignu..hvala vam unaprijed. [:smijesi]
2015 04 03
Ako netko ima iskustva i sa Headkandy ekstenzijama,također bih čula i njihove dojmove
2015 04 03
ajmo curke i mene zanimaju iskustva :)
2015 04 03
ja kupujem u so capu i jako sam zadovoljna 100 komada 950 kn te sam jednom naručila sa e baya za nekih 58 dolara oko 360 kn platila i bespl,poštarina i također sa bila oduševljena jakooooooo a za ove nazalost neznam
2015 04 03
Svejedno vam puno hvala, i ja sam inače naručivala sa ebaya,ali ovaj put sam baš htjela neke malo kvalitetnije. . Ove sa ebaya nisu loše, ali nakon nekog vremena se malo ofucaju.. barem u mom slučaju :) mislim da ću se ipak odlučiti za ove,pa vam javim dojmove. [:zaljubljen]
2015 04 03
Vidim da su komentari još iz 3. mjeseca... Pa eto, ukoliko ih još nisi kupila ove malog komentara. Bellami ekstenzije kupila sam prije nekih godinu dana, one Bambina, mislim da su 22"... i 220 grama... Uglavnom, ekstenzije su VR-HUN-SKE!!! Ako ih kupiš - nećeš požaliti. Cijena je viša u odnosu na mnoge druge proizvođače, međutim nije ni približno visoka u odnosu na to koji vizualni identitet imaju! Prava kosa, potpuno se sljube sa tvojom kosom, zaista se isplati!
2015 10 05
Pogledajte malo stvarne i iskrene recenzije Bellami ekstenzija na youtube-u!
2016 05 29
> GOLDCLASS76: > ja kupujem u so capu i jako sam zadovoljna 100 komada 950 kn > te sam jednom naručila sa e baya za nekih 58 dolara oko 360 kn platila i bespl,poštarina i također sa bila oduševljena jakooooooo > a za ove nazalost neznam Nemoj kupovati u so.capu. Najjeftinije ekstenzije u prodaji jesu, ali uzmi da ih ne mozes stavljati vise od dva puta. Kupovala sam ih i stavljala 6 godina zbog cijene, ali samo sam bacala pare u vjetar. Uz maksimalnu njegu, ofucaju se kao lude s vremenom i stanje. Svaki paketic moras provjeriti jer je kosa u nekima katastrofalna, a u nekima podnosljiva. Lemovi su pre debeli, moras je uzasno dobro tretirati u pocetku jer je nemoguca s prvim pranjem, da se jedino izravnati. U kosi sam bezbroj puta pronasla konac, sto govori da nije sve 100% kosa. Da ne kazem da ih tokom 3 mjeseca nosenja svaki puta postepeno skratim jedno dobrih 15 cm, jer ne zelim biti ofucana. Frizer sam i znam sve o ekstenzijama i njihovoj njezi. Sada sam ih skinula nakon 6 godina i zalim svaku lipu. Godisnje bi kupovala 150 komada jer su stare bile neupotrebljive. Rade kupi skuplje jer ces ih imati duze. Pozz
2016 05 29