Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kada će konačno krenuti?

ja više neznam šta da radim sa svim stvarima koje prodajem, prodati ne mogu, mislim da su cijene ok, jer je sve očuvano, nošeno svega par puta ili nikako.. dosta sam stvari podjelila prijateljicama i poznanicima.. . ide li vama prodaja ovdje zadnjih mjeseci? neznam što napraviti.. spremna sam na dogovore, ali ljude to kao da ne zanima.. više sam novaca potrošila na reklamiranje artikala, nego sta sam zaradila tu [:place]
2015 04 08
a mozda kriza malo..od Uskrsa,svi se istrošili!!! [:sramezljiv]
2015 04 08
a mozda kriza malo..od Uskrsa,svi se istrošili!!! [:sramezljiv]
2015 04 08
Nemas "like Zara" torbu ili fejk maxice pa nisi zanimljiva. Na zalost [:frustriran] [:boji]
2015 04 08
Kako si više potrošila na reklamirenje??Ne kontam
2015 04 08
i ja se pitam..,stvarno ništa [:tuzan]
2015 04 08
znam kako ti je.. al valjda ce krenuti tko zna :)
2015 04 08
No hard feelings stvarno nikome, ali zapravo fascinantna mi je cinjenica da kad netko kaze "spremna sam na dogovore" nije zapravo spremna na dogovore. Daj vi te "dogovore" stavi u cijenu. Ako niste vezane za tu robu i visak je spusti kosulju sa 70 kn na 20 i vidjet ces kako ce otici u roku od par dana. Znam sad da cete me popljuvat, al samo kazem ono sto mislim. Ima tu par zena koje robu prodaju do 35 kn vecinom...cak i puno skuplje (dizajnirane) stvari da do 5oak-70ak kn i zena svaki dan dobije par povratnih....tak da uvijek postoji mogucnost da se rjesis robe. Jedna je cura spustila sve na 10 kn i ja sam ugrabila genijalne nove balerinke. [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 08
A ne idem nikom baš, ne samo tebi..šta sada..malko se i mjenjaj...Kriza je doslovno svugdje, pa čak je i akcija u zlatarnama , zlato na 25%, ne sjećam se kada sam takvo što vidjela..Pa gdje neće na krpicama biti
2015 04 08
Daisy, zašto bi te popljuvali, ako je hitno prodati, slažem se...Meni isto bude smješno tipa snizila sam cijene maximalno, a ono ideš pogledat veće od prosjeka na krpama..pa ....eto...
2015 04 08
I spremna sam na dogovore isto nekima znači kada predložiš neku manju cijenu još se nađu uvrijeđeni i sl...a za nekakve prosječne , obične i nošene stvari...Tipa platila sam to toliko i toliko...Da draga, ali si sebi kupila, nosila , uživala u tom i sad se želiš toga rješit, i šta bi sada, vratila sve novce koje si platila?????NONSENCE!
2015 04 08
Meni to bude neugodnjak zaista. Kad pitas za dogovor bude svakakvih reakcija...od onog da te ispali prek poruka tipa PLATILA SAM TU HALJINU ZILIJUN I 3878292 KN I OK, MOZE 5 KN MANJE! [:sokiran] ...do onoga ok koliko mi mozes ponudit? Zato kazem, svakome kome je hitno, napravite rasprodaju...sve po 10-20-30 kn i otici ce odmah, posebno ako ponovo uvedes artikle s novim cijenama i oglasis se u Rasprodajama da su ti tako male cijene.
2015 04 08
Ma prodaja stoji, stoji i stoji :/ Ja cu poslusati daisyn savjet i sve max sniziti pa da vidimo [:smijesi]
2015 04 08
ja otkako sam pocela reklamirati nista,hahaahah [:ljut] a prije toga,je bas islo!!!ma kriza je sad,to je to!!! [:smije]
2015 04 08
daisy......je...to si u pravu..... [:smijesi] Imale smo već nekoliko suradnji i žena je super a stvari fantastične..... I baš me jako asocira na još jednu našu zajedničku , dragu krpičarku koja se sad malo povukla.....stvari , cijene pa i uspon koji raste sam tak....znaš na kog mislim ..... [:poljubac]
2015 04 08
1 2