Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kada će konačno krenuti?

Jel mislis na nasu Sex and the city zenu? [:zaljubljen] Obozavala sam uzimati stvari od nje. Zapravo prvo i kad sam naletila na Dubravku, sam mislila da je to ona. [:smije] nek mi ne zamjeri. [:smije] Meni su obje legendarne...niske cijene, prava kvaliteta robe i ljubaznost preko inboxa! Tri stvari koje krpicarski "zivot" olaksavaju! A ti winksi...tema za prvi spojak...vristala sam tako od smjeha jutros...skoro mi kava izletila na nos kad sam procitala kak si ga skurila za Mirnu ulicu!...mudrica si skroz na skroz! [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 08
[:smije] [:smije] [:smije] je....baš na nju sam mislila.....al ja sam to Dubravki i napisala..........totalno kak da su preslikane.... Očito puce imaju isti stil , iste dućane gdje kupuju i ja sam skroz oduševljena...... A vidim da i jako puno cura.... [:smije] [:smije] Mirna ulica.....a di je to ????? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:hihot] [:hihot] [:place] [:place]
2015 04 08
no, cure, pa vi ste zlatne [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 08
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:smijesi] Eto ti micica.......
2015 04 08
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 08
pa spuštam i ja cijene i ništa. i ja ne govorim bezveze da sam spremna na dogovore, jer sam više od pola arikala spustila cijenu i tri četiri puta, nije mi problem. želim se toga rješiti.. i kupiti od toga stvari koje mi trbaju.. ali sam primjetila da sam najskuplje stvari prodala u roku par dana, a sve ove manjih cijena, prođe puno više vremena..
2015 04 08
Pa kako rekoh, mjenjaj se za stvari koje ti trebaju???Prije ćeš tako
2015 04 08
Ja sam 99% sigurna da je to Jess jer ima iste ogrlice kao ona [:jezik]
2015 04 08
Ja skoro sve kupujem na internetu sa nekih stranica.. Pogledam ovdje ali nista.. A necu mjenjati za nesto sto mi ne treba sigurno..
2015 04 08
1 2