Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Balayage na ravnu kosu da ili ne?? pomoc

Zavisi koju nijansu biras. Inace se on radi na prirodnu kosu samo se djelomicno posvijetli, ova tehnika je super jer pramenovi idu blize korijenu nisu kao flamboyage kojeg vidim da su ti cure zalijepile. Ja sam isla u Nataliju u Ilici, i dobro je ispalo iako samja htjela farbati odnosno promijeniti podlogu ali to mi nije bilo uracunato u kupon koji sam imala. Inace vecina kovrca kosu samo da postigne taj kontrast boje, ali obzirom da imam ravnu kosu to se ne primjeti. Ali opet kazem sve ovisi koje nijanse biras.
2015 04 10
Planirala sam plavi balayage ne bakrene-medenaste tonove s tim izgledam uzasno. [:tuzan] Mozda bi trebala prije cijelu kosu obojati u neku svjetlo smeđu ili tamno plavu za podlogu I tek onda na to balayage?! Sve si mislim da bude preveliki kontrast jel mi je prirodna boja smeda. Vise neznam sta bi bilo najbolje [:place] [:place]
2015 04 10
Koju god prirodniju boju svoje prirodne ti je najbolje. Bakreno i medenasto nije isto. Ja imam medene, bakeene ni crvene ne bi u ludilu jer imam crveni pigment i toga se nikad ne bi rijesila... Ako ti je kosa sada sarena, najbolje ju je ujednaciti nekom tamnijom bojom ili sto blizom prirodne. Inace u mom skucaju to je htjela nadoplatiti 100kn...nisam htjela jer sam dosla sa zapravo obojanim izrastom pa mi je to bilo pretjerano za kosu. Izvukla mi je pramenove s tim da sam joj pikazala sto zelim. Moja boja balayaga je light brown, gore svjetlo smedja, dolje medena. Uopce nema prijelaza, a pramenovi samo bljesnu u kosi....
2015 04 10
Harpo31 kako ti je frizerka radila balayage? S bojom ili blajhom vise nijansi boja ili samo jedna? Malo istrazujem tehniku negdje se spominje blajh negdje opet da se radi s vise nijansi boja [:vrti] U svakom slucaju cu se morati dobro informira [:smijesi]
2015 04 12
Ja sam htjela svjetlije pramenove, light brown da je gore a dolje svjetlija. Da stavila mi je blajh ali nisu pramenovi bijeli niti ista slicno vec su boja zita, malo i medeni. To mi je zapravo i pomoglo jer na vrhovima jos imam tragove pramenova koji su blajhani. Inace to se radi na prirodnoj podlozi ili nekoj slicnoj tvojoj boji kose. Tako da se pramenovi samo izvuku malo dalje od korijena ali su tako sitni i razasuti da se odlicno uklope. Ja tek iduci mjesec idem samo da vi popravi gornji dio, pramenovi se inace rade svakih 6mj (kako kod koga) da se povuku blize korijenu. Ali moj savjet je da nazoves salon i pitas tocno sto zelis da ne bi bilo iznenadjenja. A jos bolje ako imaju fb profil ili web stranicu.
2015 04 12
Hvala ti na savjetima puno si mi pomogla [:smijesi]
2015 04 13
1 2