Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Skidanje farbe !

Koji je najbolji način skidanja farbe s lica? [:hihot] Pokušavala sam i s kremom i sa pepelom i svime,ali ne ide [:sramezljiv] a nisam se naravno sjetila prije farbanja staviti kremu na lice [:hihot]
2015 04 12
pepeo pomjesaju u šamopon pa to probaj, il acetonom probaj
2015 04 12
i acetonom probala,bas i ne ide, vise sam si kozu izgrebala samo hh
2015 04 12
Koja je boja u pitanju? Ja ne mogu skinit crvenu, ali navikla sam da idem par dana naflekana, i onda se sve skine u prvom pranju kose. Kremu ne stavljam jer se sama farbam, pa mi onda krema sa čela i uha završi na rukama i majici, to mi smeta.
2015 04 12
tamno smeđa neka. niej meni problem setat,ali zanima me pravi nacin skidanja,kak to neki ljudi uspiju bez problema skinuti [:hihot]
2015 04 12
Pomalo neobičan, ali vrlo djelotvoran način uklanjanja mrlja je da nanesete malo boje na zahvaćena područja, utrljate i odstranite ručnikom umočenim u toplu vodu. Naime osušenu boju na koži svježa će rastopiti i olakšati njeno uklanjanje. ne znam bi li se usudila probat ovakav savjet, pa da završi još gore [:smije]
2015 04 12
koje sam sreće samo bi se još više zamrljala pa bi komotno mogla u maškare [:hihot]
2015 04 12
U ducanu s frizer opremom kupi sredstvo za skidanje boje. Danas imaju daleko bolje tekucine ne smrde vise na trula jaja. Na vatu i laganini..s pepelom pazi da si kozu ne zgulis ne trljat prrjako ni spucajno..ostaju posljedice ko opekline
2015 04 12
Valjalo bii tako onda napraviiiti. Hvala vam na savjetima,svaki je dobrodošao [:hihot] odustala sam od trljanja,glava me zapekla već [:hihot]
2015 04 12
haha pusti, isprat će se [:kesi] nemoj maltretirat kožu toliko, još je na licu. meni su nakon crne boje uvik ostajale još gore fleke nakon skidanja nego da sam boju ostavila po čelu i vratu. i da, te trule tekućine kod frizera su mi bile fascinantne. redovito bi posli njih zapalila s frizerkom i onda trljala pepelom. samo bi sva smrdljiva izašla iz salona. crna i smrdljiva. [:smije]
2015 04 12
i ovako sam ju izmaltretirala. [:hihot] ma tako će i biti. slj put malo bolje paziti da ne ofarbam lice umjesto kose [:hihot]
2015 04 12
Ja stavim vazelin prije farbanja uz rub kose (onaj iz dm-a, koji košta oko 10 kn; bar mu je ta cijena nekad bila jer ga imam cijelu vječnost), a ostatke, ako ih bude uspijem super skinuti sa baby vlažnim maramicama. Evo, baš sam se sinoć farbala (sama) i nisam flekava [:kesi]
2015 04 12
Valjalo bi i to onda probati [:hihot] bar da ne budem toliko flekava [:hihot]
2015 04 12
I ja se sva zafarbam ali to sve skinem sa baby vlažnim maramicama kako je već rečeno. Budem crvena svugdje a posto imam kratku kosu sve se vidi pa moram poslije dobro pregledati gdje imam neželjene ostale farbe. Ali ja to odmah skidam jer poslije ti je pore zatvore i možeš ribati sa drot četkom ali neće otići! [:hihot] Operi opet kosu i kad se pore otvore u napaddddd! [:hihot]
2015 04 12