Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Živa je.......

kao što ste već vjerojatno primjetili po brisanju tema adminka je živa..i zdrava Obećala sam vam javiti što se dogodilo sa mojim profilom...e pa kad adminka proslijedi podatke tehničarima saznati ćemo,samo se nadajmo da će to trajati nešto kraće nego li je to bilo traganje za adminom
2015 04 12
Tehničar zna biti jako spor, nemojte se ljutit! [:smije]
2015 04 12
Sporiji od administratora sigurno nije.
2015 04 12
Drage djevojke administratorica nas je počastila svojim prisustvom na forumu(tko zna kad će opet) Budite brze i postavljajte pitanja!
2015 04 12
Uh uh nekad i je :)
2015 04 12
Jadni mi kad su nam i tehničari i admin u banani
2015 04 12
kako nešto prodati....Možete li tjednom jednom otvarati nove teme o raznim akcijama i ponudama koje nudimo kupcima..već dugo nisam vidjela neke nove rasprodaje...
2015 04 12
Ja čekam na odg.u inbox
2015 04 12
imam ja pitanje. jer se rijesio onaj fast end fjurios virus?
2015 04 12
To što se adminka i mamamirna o njenom problemu dogovaraju kroz inbox nije razlog da se obriše tema u kojoj smo raspravljali i o drugim problemima na stranici, uglavnom izazvanim time što se admin pojavljuje otprilike nikad i ne radi svoj posao [:pospan] Bezobrazno je i bahato brisati temu zato što se adminu ne sviđa i misli da mu prosvjedujući ugrožavamo image [:pospan] . Problem mamemirne samo je kap u moru traljavaosti, nerada i nereda,.
2015 04 12
Ivančica se neće vratiti.
2015 04 12
Mene zanima( mislim i vecinu) hoce li se vratiti najbolja Ivancica? [:place] [:place] [:place] Svake hvale vrijedna! [:sramezljiv]
2015 04 12
Virus ne znam kako rješiti, javila sam tehničaru.
2015 04 12
[:place] [:place] [:place] [:place] [:place] Zasto nam to niste vec priopcili... Hoce li dobiti zamjenu..onako vrijednu kao sto je to sama?! [:sokiran]
2015 04 12
Moje je pitanje kratko i jasno i ne želim slušati bedastoće tipa - ja sam jedna, vi ste mnoge, bla bla bla, jer dobro znamo da se danima i tjednima ne pojhavljuješ na Krpicama i ignoriraš pitanja i primjedbe - zašto je to tako i zašto ne odstupiš ako nisi u stanju obavljati svoj posao?
2015 04 12
1 2 3 4 5 ... 7