Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Učenje na vlastitim greškama

I kad se uplati u posti sjeda isti dan iza 17:30 h ili ranije. Ili eventualno slijedeci. Meni cure puno uplacuju iz poste i nikad nisam cekala dulje od dan da mi novac sjedne. I nikad slati prije vidljive uplate.
2015 04 13
da ne povjeruješ koliko debel obraz
2015 04 13
da, čak mi je ostavila najljepšu povratnu [:hihot] [:place]
2015 04 13
istina malo mi bilo čudno kuda ide ostavljat povratnu a nije ni vidjela što sam poslala ali eto.. [:ljut]
2015 04 13
da sam ja kao ti vec ne bi imala sto prodavati, od kad sam na krpicama najmaje 5 takvih me pokusalo prevariti, ali ja cekam i cekam da vidim je li uplaceno.. a opet mozda ti i uplati samo budi dosadna
2015 04 13
a ne znam što da kažem više... tko je sad admin da se javim kad mi spiči negativnu osvetničku
2015 04 13
Javi se adminu s linkom na ovu temu. Nick administrator. I svakako joj zovi doma ukucane.
2015 04 13
Aaa glumice..vozala te od pocetka.. nemoj joj pustit nikako.. ja bi kao sto cipelitza kaze zvala njene ukucane
2015 04 13
onome kome je hitno neka ide u dućan kupiti..... kao da mora gola ići ako joj ti ne pošalješ do određenog dana.... nikada prije vidljive uplate.... i da ima 300 povratnih........
2015 04 13
I mene su tak pokušale prevarit koja 3-4 puta, ali ja ne saljem prije uplate i gotovo. I ono sto ti se cini najsigurnije i da ce sigurno uzet, se izjalovi ili ne uplati, ili laže, itd.
2015 04 14
sve je istina što kažete ali eto... neka joj bude, ja niti ću se obogatit za 80 kn niti ću propasti.
2015 04 14
ali to mi je najjače kada se netko tako ide sramotiti za 80 kn [:znoji] fuj [:boji] [:frustriran] pa to treba išamarat žešće..fino joj starcima objasni kakvu su bitangu pokvarenu odgojili [:frustriran] svašta zbilja, ovdje stalno neki kaos!!
2015 04 14
meni je to stvar principa. kako rekoh nesto puta, ja sam 25+10 tiska u doba kad je toliko kostalo slanje kod njih natjeravala bez grama srama. i utjerala. u jednoj poruci. gdje je bilo posve jasno dano na znanje sto slijedi. ako cu bez razmisljanja pristupati s povjerenjem bas svakome ko mi se ocese o inboks, uz parolu necu osiromasiti, onda mogu i podijeliti bas sve. cemu muka. [:smijesi]
2015 04 14
nora kako neka joj bude, tu nije stvar bogacenja il propasti.. Sve i da je 5kn...Jos te tako izvoza neki curetak bez grama srama, pitala bi joj tatu jel ju tako ucio [:smije] zbljuv
2015 04 14
ja nju vise nista ne bih pitala. al bi mnogi uskoro nju pitali svasta. jer bi svi saznali. od caleta nadalje. mene ne bi bilo sram [:smijesi]
2015 04 14