Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Učenje na vlastitim greškama

[:place] - 16.03. - ponedjeljak navecer - hitno joj treba jedan od mojih artikala do petka - uvijeti dogovoreni, sve super, ultra ljubazna,slatkoriječiva - 17.03. javlja da je traženi iznos uplaćen...ali jeuplatila u pošti s obzirom da je iz malog mjesta pa će uplata biti vidljiva kroz par dana ali moli da joj pošaljem još danas da stignu do petka...kaže nikada nikoga nije prevarila i da je novce sigurno uplatila - a ja pametna ni ne pomišljam da bi prevarila jer ima 10 povratnih pozitivnih i sada 11 s mojom POZITIVNOM [:place] - pošaljem paket nakon posla - pošaljem njoj potvrdu -ona ostavlja pozitivnu povratnu i traži mene da ostavim i ja [:ljut] (pa jel mogu biti gluplja????) - ostavljam pozitivnu - 18.03. - pita da li je uplata sjela- naravno nije, kaže hoće da ne sekiram -20.03. vidim da je primila paket - i nestaje s lica zemlje i krpica na 9 dana -nađem br na netu..javi joj se otac-nema je-kažem da joj prenese da sam zvala -napokon je evo na krpicama,prijateljica imala smrtni slučaj -tražim potvrdu-nema je, bacila je čim je uplatila [:ljut] - 27-03.ujutro ide u poštu provjerit što je...obećava da će ponovno uplatit - ne javlja se -30.03 nije uspjela do pošte - opet obećava uplatu -08.04. - šaljem por kada mogu očekivati uplatu -kaže u 2 ide u poštu-zaboravila je zbog cijele zbrke oko uskrsa -10.04. nema uplate-opet šaljem poruku-kaže jutros je bila u pošti ali je praznik i pošta ne radi...PA KAKAV PRAZNIK 10.04? - kaže u ponedjeljak tj. danas ću imati uplatu-UPLATE NEMA!!!! Ajme koji sam ja jadnik da mogu ovako nasjesti [:tuzan]
2015 04 13
Link dotične? I odmah je stavi na crnu listu. [:vrti]
2015 04 13
Uvijek prvo gledaj da ti sjednu novci na racun i ti tek onda posalji, drugacije nikako, zločestih ljudi ima posvuda. :)
2015 04 13
Zovi opet doma :)
2015 04 13
Zovi stalno, možda opet bude sreće da se javi otac pa mu reci kako je odgojio dijete i da ćeš ju prijavit.
2015 04 13
ime kolega, ime.. a da si pukla pukla si. zovi joj tatu opet i sve mu ispricaj. [:frustriran]
2015 04 13
jel se ne mogu brisati ocijene koje si sam napisao?
2015 04 13
ajme,i sama sebi je valjda već povjerovala od tolikog uvjeravanja...
2015 04 13
10.4. - dan NDH [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] slavi ona mozda neke bivse praznike [:hihot] [:hihot] [:jezik]
2015 04 13
ma neću ja propasti za pišljivih 80 kuna ali opet nije ureduuuuu [:place] ma ni ne čudim se ja njoj koliko sebi
2015 04 13
Slati samo kada vidis uplatu na svome racunu..nista drugo ne vrijedi..
2015 04 13
da, sada znam...ali rekoh hitno joj je, lova će sjesti jer već sam imala slučaj da kad ide preko pošte treba malo duže
2015 04 13
[:place] [:smije] [:place] [:smije]
2015 04 13
Nora, pa da na puža zalijepi stotku već bi donio na kućni prag.
2015 04 13
Moze se povratna izbrisati i promjeniti,naravno
2015 04 13
1 2 3 4