Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Pitanje za vješte šminkerice :)

Već me dugo pati problem s licem. Kada nanesem puder na licu mi se sasuši skroz, pogotovo oko nosa i na obrazima. Izgleda kao da mi se lice peruta. Možete mi dati neki savjet kako da saniram taj problem? Hvala :)
2015 04 14
isti problem imam i ja....lice mi se peruta...isprobala sam nekoliko pudera i sa svaki bi mi isticao suhe dijelove....pa sam promjenila kremu za lice [:zaljubljen] .....sad mogu stavit koji god hoću puder jer mi je krema savršena.....koju kremu za lice koristiš?...
2015 04 14
Koristim običnu Niveu :/ Možeš li mi reči koju ti koristiš?
2015 04 14
eucerin sa 5% uree...godinama sam koristila od avena,isto nisu loše..ali ni jedna kao ova!!!....već sam je hvalila na forumu...samo se nadam da je neće prestat proizvodi jer je predobra!...samo mislim da bi za ljeto bila preteška...za zimu je savršena [:zaljubljen] ....mislim uzet neku isto od eucerina za ljeto.....
2015 04 14
Hvala ti, budem svakako probala. :)
2015 04 14
molim [:smijesi] ....nadam se da će ti odgovarat [:poljubac]
2015 04 14
Probaj koristiti BB kremu... [:smijesi]
2015 04 14
Balea aqua serum prije nanosenja kreme, vrhunska stvar i dode nekih 20ak kuna u DMu, meni je spasio dehidrirane dijelove lica, djeluje doslovno odmah :)
2015 04 14
Vjerojatno ti je koza dehidrirana ili ti puder ne odgovara. Obicna nivea je masna krema, ne hidratantna.
2015 04 14
I ne uzimaj pudere koji matiraju, već one koji imaju dewy efekt. I slažem se sa AmberRose, Balea aqua serum je odličan [:smijesi]
2015 04 14
Probaj navečer namazati ulje od gospine trave, a ujutro poslije umivanja i prije nanošenja šminke neku dječju kremu poput becutana :) Moguće da ti koža tako reagira zbog kemikalija u kremama... I definitivno promjeni puder :)
2015 04 14