Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nervira li vas kada korisnice ne citaju 'o meni', tj procitaju pa ne postuju?

trebalo je onda ovako ići naše dopisivanje: ona: zamjena? ja: NEEE!!! NEEEMA ZAMJENA!!!! NAPUŠI SE!!!! PIŠE DA NEĆU ZAMJENE!!!!!! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 16
pa nadam se sa si negdje obilježila da ima takav riječnik...
2015 04 16
hm i ja sam imala upit za zamjenu koju sam ljubazno otklonila pa je krpičarka kupila taj kaputić [:smijesi] nakon toga je još nešto kupila od mene [:jezik] mene ne nervira ali me zapanjuje kad nakon mjerenja ne dobijem odgovor [:sokiran] [:sokiran] ni hvala, ni nevalja .. ma ništa [:tuzan]
2015 04 16
naravno,tko god mi je lijepo odgovorio da nije za zamjenu ili da nije nešto našao,većinom sam kupila taj artikl. Nije ni sve u artiklu. Ako si bahata i bezobrazna,kako da vjerujem u to i da kupim da li ću dobit taj paketić? Povratne nebitne(kojih se more njih drži ko svetog pisma).
2015 04 16
nažalost nisam [:znoji] to je bilo prije mog forumskog života i sam sa to zbrisala [:znoji] al da mi sad dođe...hjjjoj - fasovala bi bome [:smije]
2015 04 16
@NomadOrganic Nije uopce stvar u tome sta oces mjenjat sta neces nego kompletan bahat nastup.. Netko je vec pisao o nesmislenosti mjenjam samo za omiljene a ja npr imam istu/slicnu tu stvar na profilu ali ona nije oznacila moj predmet nego od xy korisnice i kaj onda.. Prvenstveno je dosta bezobrazno 'ja odredujem za sto se mjenjam, kada i pod kojim uvjetima a i onda kada budes imala privilegiju da se samnom zamjenis tvoje stvari ce puno manje vrijediti nego moje' [:vrti] Odbija na samom pocetku.
2015 04 16
Ja se stvarno zamjenim akonešto pronađem kod drugog,ali stavim uvijek u opis da nosim broj 41 i nosim xl odjeću što nije baš stalni slučaj da nosi većina cura ovdje. Većina ih nosi XS ,37-38 broj i stvarno mi je teže naći neke zamjene,da nose veći broj a da to opet na nešto slič. i to navedem u opis što bi mogla i onda mi se ona javi sa pet stvari od toga četiri dječja robica i xs majičica prošlog stoljeća. evo ako itko odgovara mom profilu i nadem nesto za sebe vrlo rado se mijenjam..
2015 04 16
Pa to i velim :)
2015 04 16
Chinchilla , yes, yes kužim... [:jezik]
2015 04 16
Meni živcira bahati opis "o eni". MajaKraljik je navela na drugoj stranici jedan profil sa simpatičnim "o meni", i meni je kod te korisnice zapelo nešto za oko i čim sam vidjela OGROMNIM slovima kako piše da ona nije za zamjenu osim ako nije među omiljenima ja više od nje ne bih kupila ni da je cijena 2 kn. Naravno da bih joj prvo ponudila zamjenu, onda bi ona odbila, možda bi spustila cijenu za koju kunicu i ja bih na kraju kupila stvar. Ili ne bih. Dogodilo mi se sto puta!! Ja pitam zamjenu, cura ne nađe ništa, ponudi kupnju, ako mi treba baš ja kupim, ako ne ja ne kupim.. Ali od bahatih ne kupujem. To je 100% sigurno.
2015 04 17
1 2 3 4