Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kemoterapija

[:poljubac] sretno [:poljubac] nadam se da će sve proći što lakše [:poljubac]
2015 04 21
Želim ti od srca sve najbolje i što bržee ozdravljenje [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 21
Moja je mama jela špek i luk za vrijeme kemo. I želim ti od srca da sve izdržiš i ozdraviš! [:zaljubljen] Najvaznije ti je da imas vjere u sebe da ces to pobjediti ii vjere u Boga. [:smijesi]
2015 04 21
Brz oporavak [:poljubac]
2015 04 21
Sretno I želim ti brz oporavak [:poljubac] !
2015 04 21
Pomogla mi je vjera u Boga.Ja sam psihički i fizički imala svoj limit pred tolikim strahom.Trebalo mi je nešto više od mene same,ne može to tek prihvatiti čovjek sam i još s osmjehom.Tu sam vidjela koliko sam mala i tražila pomoć Boga za pozitivan stav i vedre misli.Drugačije je to proživjeti sam i gol..a drugačije kad imaš vjeru...to je dar.Vjera je nada. [:zaljubljen] čuda se događaju...ja sam svjedok mnogima.
2015 04 21
Samo hrabro [:smijesi] [:poljubac]
2015 04 21
DijanaVz [:poljubac] zovi nas tu smo ako nešta trebaš [:sramezljiv] hvala Bogu ima nas...evo već sigurno 20-ti komentar MK korisnica
2015 04 21
ninipini jel tvoje metastazirano?sa koliko si godina oboljela?
2015 04 21
Godine ti kažem u inbox..ne bitno za ostali znatiželjni auditorij. [:jezik] Mama sam malene curice. Rak maternice...sve makli god dana od poroda+jajnike.Cjelu trudnoću iznjela s tom dijagnozom odlučila do kraja nisam je htjela prekinut Vrijedilo je.Sve očistili i pošto mi je bio 4 stadij išla na kemo i zračenja preventivno.Kao i ti.Nije se još ništa vratilo hvala Bogu.Radim redovne Ct kontrole i ostala dijagnostika već par godina.Dobro je što je bjela kemo.Crvena je najgora.Dobro je što ti je preventivno.Kao i meni ako se negdje nešto zavuklo.Prehrana je bitna,dobro radiš jedino mi je jedna teta koja radi matičnu mlječ rekla da mi je nebi dala bez odobrenja lječnika. Tek nakon kemo da se organizam vrati na staro. Špek je dobar za leukocite netko je to prije mene pisao. Ali one koje se zrače ne mogu to jesti.Biće to dobro...imamo sličnu situaciju.Ni ja nisam imala metastaze.Sretno ti do neba. [:poljubac]
2015 04 21
Poslje ćeš na dijagnostiku kontrole češće a ako sve bude o.k.par godina onda rijeđe.Svatko je individualan.Samo leukociti UP...UP da to sve ne traje predugo i da se prije riješiš.Svaka je doza teška ka planina na leđima. Stoga ustraj i bildaj krvnu sliku.
2015 04 21
Predpostavljam da si sa svojom dijagnozom lezala u Petrovoj,svaka cast,divim ti se sto si tako pozitivna,u sve to u vrijeme trudnoce Hvala Bogu ja sam imala djecu prije te agonija dečko od 4god i cura od 2,5 god Iskreno ne razmisljam o nicem jedino negativnom jedino me zalosti sto nemogu bit s njima stalno
2015 04 21
Da to što živiš je nešto najgore što jedna majka može proživljavati o kako te razumijem [:place] znam točno što osjećaš. Proće i to evo već si neke terapije ostavila za sobom i ima ih manje.Samo križaj dane.Ne misli koliko ih još imaš nego koliko si ih uspješno izgurala.Vjera je moj ključ,hrabrost,snaga koju nemamo da napravimo nemoguće stvari.Da ležala sam u Petrovoj.Moja druga kuća je to [:hihot] Sjajni lječnici...zahvalna forever.
2015 04 21
Dobro je da se nisi zatvorila u sebe,da istražuješ,pitaš i komuniciraš.Neke strah paralizira.Ak nemaš s kim dođi i tu na krpice.Uvjek ima cura koje će te znati slušati,utješiti,gurnuti.Nekad treba izać iz svoje glave koja ti sad ide sigurno 100 na sat...pričanje o svemu i svačemu,rasteretit glavu i mislit totalno na druge obične stvari od svaki dan da te izvuče iz tog filma nije samo to...ima još puno više za tebe.Dođi ponekad i tu među cure kad te glava ne bude bolila i ne bude muka...kad se budeš bolje osjećala već će te cure ovdje znati ušuškati.
2015 04 21
od srca ti želim brz oporavak [:zaljubljen]
2015 04 21