Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Dječje odvale :))))))

imate li koju....s čim su vas nasmijala vlastita djeca, nećaći, mali kumovi, susjedi....ili tek poznanici....?? .......... evo ja imam jednu a čuh je posredno...ugl došli su roditelji u trgovinu kupaonskim sanitarijama ....i kako to već biva djete ispustili iz vida...kad ga je majka išla tražit našla ga je di kaki u wc šolju [:hihot] [:hihot] [:hihot] .....trebam li spomenuti da je šolja bila izložbeni primjerak. [:hihot] [:hihot]
2015 04 21
Dobarrrrr [:smijesi]
2015 04 21
Moj je bio samnom u dm-u i uzeo uloške i vikao "mama, evo ti da opet ne zaboraviš kupiti" Subota ujutro, dm krcat, pogled prema njemu i meni od svih [:hihot]
2015 04 21
meni je nećak rekao iz čista mira... jako te volim teta.... ali tetu kiki ne :) vječno nas tak zeza :D ili dok neš radimo i počneš prčkati po nečemu - viče on, teta nemoj pičkati [:zaljubljen]
2015 04 21
Moj sinek je često vježbao s djedom (igrali su se), a pošto još nije čisto govorio poziv je zvučao ovako; djedeee, idemo jebaat [:sokiran] [:smije] Svi susjedi su čuli, naravno [:hihot]
2015 04 21
Moj je počeo odvaljiviati da je na telki bio "papak Franjo", a mala je svojevremeno u sezoni gripe vikala kako je puno djece u vrtiću dobilo "grivu". Ma, trebalo bi te provale zapisivati....
2015 04 21
Kaja, baš sam se nasmijala [:smije] [:zaljubljen]
2015 04 21
kad je moj mali bratić dolazio iz Njemačke ljetovati k nama...bio dobar s mojom starom pa je se s njom prijetio -ono kako to neka djeca čine s očevima i materama...i sad naletio na nekog lokalnog pijanca i "zaprijetio mu strinom"...ovaj onako pjan odgovorio u pijano uličnom stilu -Mali j...a ti ja strinu!! kad je stara izašla on upre prstom u nju i na "svom" hrvatskom i veli-Strina, strina ovi te jeba!!! [:hihot] [:hihot]
2015 04 21
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 21
Jedanput je kod nas došao doktor u posjetu i pita mog starijeg(koji je tada imao 3 god) tko mu je cura?On mu odgovori Magdalena,nakon par minuta mali je uzeo čekič i počeja tuči orahe i normalno udrio se i počeo plakati,nakon toga ga je naš doktor doša tješit da ne plače i da če mu on izlječiti,a on njemu da ne treba njega, nego da Duji (prijatelj iz vrtića) popravi uši da on njega čuje da mu je Magdalena cura [:place] [:hihot]
2015 04 21
[:hihot] [:hihot] [:hihot] A moja mala za onu seriju na RTL Kockici umjesto Kuća boga Anubisa kaže Kuća boga Anusa! [:hihot]
2015 04 21
Ovo je degutantno, ali moj mali bratic koji je tad bio treci osnovne je citao nesto i zamislio se pa pitao strica pred svima "Striko, sto znaci analno, hoces mi pokazati?". Bili smo na obiteljskom rucku...
2015 04 21
[:smije] [:smije] [:smije] a moj mali nećak isto tako po kući kad dođe raznosi stvari...pa onda moraš dobro gledat kad ideš kenjat da ne bi bilo jelte [:hihot] [slika:eb48ac28-22b4-4644-9940-a6f18a563234]
2015 04 21
Curica PET godina... "Teta, zašto neki ne mogu prihvatiti ČINJENICU da se drugi ne žele s njima igrati?"
2015 04 21
Što je bolje biti, princeza ili seljanka? Jedan mali na to kaže: "Pa princeza, ona si ni kosu sama ne pere" [:smije]
2015 04 21
1 2