Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Neplodnost pitanje

Ovako zanima me dali mozda tko zna nesto o bolnici Vuk Vrhovec za humanuu reprodukciju...tj imam par pitanja dali se trebam naruciti na pregled inace sam iz Požege te dali treba i muz ici samnom ili samo ja te ako netko zna sta se sve radi i koji je doktor ili ih ima vise hvala vam na odg :D :D
2015 04 21
netrebas se naruciti samo ti i muž dodete zajedno,kazete sta je pa oni odlucne koje testove morate napraviti.dva su doktora
2015 04 21
ja bih ti prije preporucila privatnika dr.Sinišu Matkovića iz Osijeka,išli smo suprug i ja redovno 4 godine kod njega,stručnjak baš za to.
2015 04 21
a ja bi ti preporucila Dražena Lučingera on ti je privatnik a prije je radio na vuk vrhovcu,ja sam isla kod njega i fatastican doktor,imam prekrasna dva andela [:smijesi]
2015 04 21
Ja bih na tvom mjestu ipak nazvala jer ujutro uglavnom rade punkcije i transfere, a zna se desiti i da nema doktora ili doktorice, pa im je gužva, pa da ne čekate. Mene su kad sam se naručivala pitali želim li ići kod doktora (Alebić) ili doktorice (Pavan Jukić). Pošto sam rekla da mi je svejedno, ''pripala'' sam doktorici. Po forumu vidim da cure više preferiraju njega, makar su meni oboje ok (jer kad nje nema on ju zamjenuje, a i uglavnom su skupa ili na punkciji/transferu). Za taj prvi pregled, pa i kasnije dolaske nije potreban dolazak supruga. Tek kada/ako uđete u postupak onda će u fazi postupka biti potrebna i njegova prisutnost. Ne bi bilo loše da već imate neke nalaze od ranije (tipa tvoji spolni hormoni, papa test, brisevi, njegov spermiogram, .. ). Za sve daljnje pretrage oni će vas uputiti.
2015 04 21
Na prvi "pregled" tj više je bio razgovor i upute šta dalje smo oboje došli kod dr Alebića koji nas je uputio šta treba, kasnije sama do punkcije, samo donosiš nalaze kako prikupljaš, bilo bi dobro kako Nellie92 kaže imati barem papu i spermiogram a ostalo dr odluči šta treba obavit, to sve onda usput ide
2015 04 21
Slažem se sa PetitPlaisiris.Na Vrhovcu definitivno dr.Alebić..uspješan,izvrstan lječnik. Ne troši pare na privatnike.To je zabluda da ti je novac garancija.Uzalud ti pare ako tjelo neće.Iza mene više od 10 godina potrošenih para u Hr i vani...žali Bože. Na kraju uspjela u običnoj Petrovoj preko obične uputnice,bez ikakve štele i veze.Sve po redu ka i ostali smrtnici...na Cefu..prof.dr Hrvoje Vrčić,Šimunić i cjeli genijalan tim koji je svo znanje donio izvana.Kod njih uspjelo iz prve [:zaljubljen] Ako si na Vrhovcu Alebić.Ako ti je suđeno dogodit će se.
2015 04 21
Imam vec sve svoje i muzeve nalaze pripremljene i naravno nazvati cu samo sam trebala neku preporuku za doktora ipak je bolje pitati nego skitati [:sramezljiv] hvala vam curke nadam se da ce mi barem U zagrebu pokusati nesto pomoci jel sve je do sada ok a kod nas nista a stvarno sam radila svasta od nalaza
2015 04 21
Sretno! Kak veli ninipini, ak' je suđeno dogodit će se. Mi smo trenutno u 4. postupku. 3 ''odrađena'' na VV, sad smo u Petrovoj. Pa bumo vidjeli. Ak kaj trebaš, slobodno se javi [:smijesi]
2015 04 21
Ja sam bila kod Pavan -Jukic i imam uspjesnu trudnocu tj vec curicu od 2 god,isko svi hvale dr Alebica i ona je sasvim uredu,ako je sudeno desit ce se,poznam ljude koni su ne uspjesno isli privatno potrosili brdo novaca i onda opet isli preko hzzo.Spremi se jedino da ces prvi pregled cekati taj dan jako dugo jer doslovno ides zadnja.
2015 04 21