Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljuta i razocarana :(

Dogovaram se s prodavacicom oko jednih tenisica. Posto ima malo povratnih predlozila sam prvo slanje pa uplata sto je odbila. Ok, pitam da li dolazi koji put u Zg (u blizini Zg-a je) ili ima nekoga tko dolazi, kaze nema. Ja nadem curu koja bi mogla pokupiti u njenom gradu, pitam je gdje da posaljem curu, kaze mi to i to mjesto i ja skuzim da ta ulica ne postoji u njenom gradu a ima je u Zgu i pitam ju da li misli na tu ulicu u Zgu, kaze da. Ja reko ok, od kud sad to sta niste rekli da nejdete u Zg. Pa da ne, ali ima nekoga tko tamo radi i to cak dvije osobe O.O Mislim si zahebava me zesce ali dobro svidaju mi se tenisice pregrmit cu. Dogovor je onda bio da ih ja tu u Zgu pokupim na adresi koju ce mi javiti danas. Cekam cijeli dan, odgovora nema, saljem poruku, a ona odgovara zao mi je prodala sam ih [:sokiran] Mislim osim soka fakat sam ljuta [:ljut] Navlacim se s njom duze vrijeme da mi na kraju kaze da ih je prodala. Stvarno mislim da nije uredu. Da mi je poslala poruku hej javila mi se cura ona bi odma uplatila ako ih zelis uplati odmah na racun ili idu drugom kupcu, ok a ovako... Znam da su to samo tenke i bezveze zivciranja ali eto [:tuzan] p.s. brisem temu brzo samo sam se htjela ispuhati malo [:jezik]
2015 04 22
Tako se meni gospođa javila za naočale kako bi ih kupila, ali bi ona njih ipak htjela vidjeti uživo da potvrdi da su original i kako nije iz Zg-a kao dolazi kroz tjedan-dva i ja šaljem poruke kao luda i ništa, napokon se sjeti odgovorit da ona ipak ne dolazi i da ništa od kupnje (a ja nisam htjela ništa tražiti ni zamjene ni kupce) i ja kažem kako mi je mogla javiti odmah, a ne da čekam kao budala. I na kraju stvarno ispadnem budala jer mi gospođa elegantno napiše kako neće ona visit svaki dan na krpicama jer to njoj nije prioritet u životu [:znoji] Pa eto ako te tješi imalo haha [:hihot]
2015 04 22
Hehe hvala [:hihot] bas blesava situacija. Jako sam ljuta jer sam se bas veselila tim tenisicama i dogovaramo se vec dugo za njih da naidem na ovakav bezobrazluk. Najrade bi joj neutralnu spicila, po meni ovo je u rangu sa skupljacicama podataka [:ljut]
2015 04 22
Ma meni je bilo hitno da prodam da mogu kupiti druge jer je problem samo u veličini i kako je došlo lijepo vrijeme napokon stvarno mi trebaju naočale, ali ne, zašto na lijep način kad može ravno u mozak [:frustriran] Tako je meni žena ostavila negativnu kao kupcu jer sam je kako ona kaže maltretirala haha jer mi žena nije odgovarala po 5 dana, al to su takvi ljudi i nema pomoći [:ljut]
2015 04 22
Meni ta cijela priča smrdi na prevaranticu koja odbija primopredaju pošto predmet ne posjeduje već čeka nekog tko bi odmah naivno uplatio na račun. Možda se varam, ali...
2015 04 22
Pa vjerojatno je to [:znoji]
2015 04 22
Koliko ima povratnih točno? I jesi ih malo pregledala, da li su ostavljene od provjerenih profila ili nekih koji nemaju niti jednu?
2015 04 22
Lp,,,ja sam nedavno dobila osvetničku negativnu povratnu jer sam jednoj prevarantici napisala negativnu,a ova adminka ne reagira...Ivančica je to uredno rješavala takve slučajeve,,,,ova totalno ignorira cure ovdje,,ne znam šta bih rekla,,,razočarana!
2015 04 22
Lp....od krpičarke po imenu KRUNOSLAVLAURA kupila sam bijeli sako,napisala je da je novi i univerzalne veličine. Naravno ostavila sam negativnu prvi put do sada nisam nikada.Jer sako ne da nije bio novi,već prljav sa žutim flekama ispod pazuha i crvenim mrljama po sebi od šminke ili čega već. Da bi se dotična javila nakon par dana i vratila mi negativnu punu laži,ali nije to sve...rekla sam joj da prestane sa porukama jer mi na mobitel dolazi tj. na mail,da me uznemirava i budi dijete pored mene...ni tu nije bio kraj....dalje me rekla....pa spavajte i vi...vidim da ste dostupni itd....da sam prljava da ja ne perem robu....svašta nešto....prijavila sam je nitko ne reagira,ali mislim da je ovo za svaku osudu......i da dotična kaže da je poštena i da radi u mnogim grupama,ja zaista ne znam ni što to znači....i da nikada nije dobila negativnu....imala je na ovom profilu tri komentara pozitivna i moj negativni....užas [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 04 22
To sam i ja mislila ali nekako mi se cinila samo neodgovorno a ne da bi prevarila. Ima 2 povratne i to s pravih profila ali to mi nije nikakva garancija kad su cure znale skupljati po 15-ak povratnih pa krenuti u haranje. Danijela pa nesmije ti ostaviti negativnu kada niste suradivale a vjerojatno niti neutralu. Sta si ljudi umisljaju [:hihot] Eh da brankica tako vam je to ovih dana na krpicama, sve ludo [:tuzan]
2015 04 22
To znaci da sere s oprostenjem. Dobro da nije rekla da ide u crkvu pa joj je to odraz postenja [:ljut] Bas mi je zao ribica da ste naletili na takvu bolesnicu [:tuzan]
2015 04 22
ja sam neki dan poslala curi upit za jednu majicu, imala sam još par njenih stvari u omiljenima, i ona mi odgovori da je prodana, oglas obrisan i pobrisani i svi ovi artikli što su bili u mojim omiljenima,,,ona kaže da čim proda odma briše oglas,,,,ma, moš mislit,,,,prodala 5-6 artikala i to baš ove iz mojih omiljenih,,,,,,,
2015 04 22
Ma nekaj mulja sigurno ili joj samo prodaja ide dobro [:hihot] A dobro posto ih je "prodala" oglas bi trebao biti maknut kroz par dana, a ako ne onda cu bit sigurna da je muljaza..
2015 04 22
identična situacija mi se desila sa jednom korisnicom kad sam htjela kupiti dva dječija skafandera, bilo mi je žao dati za poštarinu jer smo blizu i ona je pristala na primopredaju...da bi mi na dan primopredaje javila da je jedan od njih prodala [:vrti] naravno, nisam više htjela kupiti ni taj drugi [:jezik]
2015 04 22
Mislim da trebaš skakat od sreće jer upravo si izbjegla da te uz sve navedeno po redu i prevari. [:hihot]
2015 04 22
1 2 3