Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICA KRPICABOO

Osoba pod nickom krpicaboo i navodnog imena Jana Nakić,prevarila je mene i jos dvije korisnice ,svaku je prevarila za isti artikl za iznos 215 kn po osobi... Pbz Tomo Nakic Iban HR0823400093217603866 ovo je racun i navodni suprug kojemu smo uplatili.prijavila sam adminu,ostravila negativnu, al nazalost vjerojhatno ce ostati samo na tome [:frustriran] [:boji]
2015 04 22
Pa sto ne pokusate naci adresu ili neki kontakt? Ovo na krpicama stvarno postaje previse.
2015 04 22
Ajme imam ih u omiljenima i jos se mislim nekako preriskantno mi je [:ljut] [:ljut]
2015 04 22
ne znam kako, guglala sam ime ,ali nista, t. nakica ima nekoliko a sad ti znaj koji je,njoj pise da je iz pule, ali cisto sumnjam..meni se ovako nesto prvi puta desilo...mozda nisam trebvala naruciti od osobe koja nema povratnih ali opet..ne mislis da ce se to tebi desiti... [:vrti]
2015 04 22
Prošli tjedan išla tema o njoj čim je napravila nik. Najvažnije je da je meni poginuo nik fatamolopove kojim sam njoj ostavila negativnu kao upozorenje svima da ne nasjednu.
2015 04 22
A znam, ali probaj ici u banku i pitat adresu makar. Rekla mi je jedna cura kako da dodjem do informacija: ako ti se tako nešto dogodi, onda reci da uplaćuješ 5,00 kn na taj broj računa, da si zaboravila uplatiti za poštarinu?..i uplatiš 5,00 kod šalteraša koji ti nije htio dati podatke i dobiješ onu potvrdu o uplati (A5 formata - na recikliranom papiru) na kojoj imaš sve podatke o onome kome si uplaćivala..mislim da informacija vrijedi tih 5,00 kn ..ili uplati samo 1,00 kn.. pa prema adresi mozes doci i do broja telefona..Naravno, ako bas ustrajete u tome da vam vrati novac.
2015 04 22
strasno,prestrasno... [:boji] [:ljut]
2015 04 22
ja sam i isla uplatiti u banku njoj novce i imam tu potvrdu , ali ne pise adresa..samo ime i prezime
2015 04 22
Ja ne znam kako možete uopće uplaćivati toliki iznos osobi koja ima 0 povratnih informacija?!
2015 04 22
Joooj, još je tema bila. Neka cura je tražila primopredaja. Ova rekla da ne dolazi u obzir.
2015 04 22
ja nemam povratnih ali sam se isla nac 5-6 puta za primopredaju, ali ovako nesto samo moze krpicaboo napravit i mozda niste jedine mozda ima jos zrtva, ona si zarađuje na prevarama [:ljut] [:frustriran] [:boji] [:vrti] [:znoji]
2015 04 22
kod mene je uvijek se najbolje proslo al nikad mi povratne ne ostave [:tuzan] [:tuzan]
2015 04 22
Cure,na ovakve slucajeve samo placanje preuzimanjem! [:vrti]
2015 04 22
Ako se vec nesto zeli i svidza mu se!
2015 04 22
nekoc ni ja nisam imala povratne, i mnoge djevojke, isla sam na kartu povjerenja, i zeznula se...definitivno skup nacin za nauciti..al eto naucila sam.. [:vrti] [:ljut]
2015 04 22
1 2 3 4