Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICA KRPICABOO

[:smije] [:place] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Bojim se da je u pripremi long sosiđ..tako da nemas brige! [:smije] [:smije]
2015 04 22
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 22
ona za kojom uzalud puštaš vodu tu ni škare ne pomažu
2015 04 22
strepim da je hrabrost izgubila na hrabrosti riječi su jedno djela ipak nešto posve drugo
2015 04 22
650 kn si je zenska zaradila,nije malo ;)))) nađite ju j*bite im mamu
2015 04 22
odlična ideja, još kad shvatiš da nije riječ o osobi ženskog spola
2015 04 22
Meni je jasno da ja te novce necu vidjeti,al posto toga lopovluka ima hrpu,i sve vise,pa onda bi trebali nesto poduzeti na krpicama,da se zastite posteni...
2015 04 22
Ja bih na tvom mjestu advokatici administratorovoj poslala rn za povrat novca
2015 04 22
Užas [:tuzan]
2015 04 22
Broj se popeo na 4 prevarene za isti predmet.
2015 04 23
ma šta je to za advokata administratoričinog pa to je sitniš od 860 kunića? vratit će vam ona sve čim obriše sve postove koje je ikad istovarila na forum, to radi zadnja dva dana otkako je obrisala štrace iz ormara koje joj ionako služe kao paravan za obavljanje nužde po forumu. zavela se pod nestalu sasvim slučajno one sekunde kad se spomenulo 645 kuna.
2015 04 23
Vatamolopove, dizem kapu...svaka rijec istinita do bola! Koliko ce ih jos biti?? [:pospan]
2015 04 23
u ovom konkretnom slučaju lopovskog profila za svaku lipu odgovoran je administrator koji je moju povratnu upozorenja toj spodobi obrisao kao i moj profil "fatamolopove", a njegovu povratnu meni nije, što je super jer se fino vidi od kada je tamo (danas 9 dana) u odsutnosti administratora odgovoran je advokat volonter, koji u potpunosti podržava nerad i ovakve greške administratora, a koji je utekao usrane guzice brzinom munje iz tuđe kuruze na spomen 645 kunića. advokat nije nimalo anoniman, odaje ga sad već strašan smrad pa ako kome trebaju pare nazad nije problem neka samo prati roj muha pa kuc kuc na vrata nastambe. trenutno smo na iznosu od 860 kuna.
2015 04 23
za pocetak bi voljela bilo kakvu povratnu informaciju od admina..
2015 04 23
admin se sunča na karibima pod palmom koju je posadila tetkina strina s djedove strane advokat volonter ima sraćku po tuđim dvorištima ali pokušajte kod advokatovog incognito šefa možda mu pomogne da se izvuče iz balege ko pravi prijatelj u nevolji, da ne kažem govnima do ušiju
2015 04 23