Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICA KRPICABOO

cure probajte trazit adresu po netu,kad upisem i ban u mpbz izbaci mi Tomislav nakić,po tome pokusajte naci
2015 04 22
ne sekiraj se išla je i administratorica na kartu povjerenja pa blokirala mene, moju negativnu s upozorenjem ostavljenu njoj prije 8 dana je obrisala a mogla je samo prije toga vidit da je slika s neta. nadam se da se shvatilo da je iza profila svo vrijeme muška osoba ničiji muž otac baba tetka prevario te baš taj čovjek s tim imenom i prezimenom
2015 04 22
Joj užas [:tuzan] Moj savjet je da kad kupujete nešto od nekoga pa kada vam da podatke za uplatu osim IBANA i imena i prezimena tražite neka vam da adresu stanovanja! Za svaki slučaj! Ako vam ne želi dati, znate što je u pitanju. To mi je nekako palo na pamet, ja uvijek dajem sve...Mislim stvarno, njima to ide na dušu, tako varati..Meni se još nije dogodilo ali NIKAD SE NE ZNA [:sokiran]
2015 04 22
i time svime nažalost možeš guzicu obrisat i to blago rečeno sve da ti i presliku domovnice dostavi. a koga tješi ovo na dušu i kako neko spava noću, svaka mu čast na brizi za nekoga ko nema problem ni s prvim ni s drugim. toplo savjetujem da se bavite više sobom i time jel vam zaista treba takav rizik, ovdje je trebalo samo spomenuti riječ primopredaja i sve bi bilo jasno ali neeee
2015 04 22
Bas krasno kako admin djeluje uvijek tamo gdje ne trba! A gdje treba ignorira!
2015 04 22
gdje joj je advokat šta kaže da ne trebamo administratora ovdje red je da sad ona iskašlje pare pokradenima
2015 04 22
Vatamlopove [:smije] [:smije] [:smije] Eto cure otvaraju profile za pohvatat varalice, a admin lijepo jos takve blokira, prevaranta zastiti i izbrise mu negativnu!! Pljesak molim...ipak admin nesto radi!! [:smije] [:smije]
2015 04 22
sva sreća pa ima hrabrog advokata koji će sad ferpošteno nadoknadit opljačkanim curama gubitak
2015 04 22
Advokat je upao u jednu rupu iz koje su jucer virile samo nogice..i ne vraca se vise! [:smije]
2015 04 22
vatamolopove i suzica su rekle što ja mislim [:poljubac]
2015 04 22
nemojte načimat temu,inače cemo opet čitat biblije i kilometarske postove. [:smije]
2015 04 22
Princes [:smije] [:place] [:smije]
2015 04 22
Ali prije svega ce blokirati profil vatamlopove..jer nije po pravilima stranice!! [:smije] [:smije] [:smije] Zalosno...
2015 04 22
Zekonja.... ako dođete do te adrese u Puli, pošaljite mi je.... lako odem da vidim da li je dotična na toj adresi [:poljubac]
2015 04 22
ja ću u fetus položaju tiho jecati između kliktaja na forum da vidim šta je novog a tako pametnog advokat istovario na nekoj od tema. nemojte sumnjati da će me samo to na životu držati
2015 04 22