Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Med od maslacka

Dobro vam jutro ..znam da je rano ,ali hitno trebam recept za najbolji med od maslacka ...ima ih jako puno ,a ja zelim provjerenog...unaprijed vam hvala..
2015 04 23
Ne znam recept. Stvarno volim med jedem ga svako jutro. A to je nešto fino i zdravo, od maslačka?
2015 04 23
Da svi ga rade ..samo svatko na drugi nacin,ja bi sada prvi put pa ne zelim fulati...pise da je jako ljekovit..
2015 04 23
Rafaella ja pravila, odlican je evo šta trebaš: 600 kom samog cvijeta maslacka, 4 kg šecera 5-6 limuna 100 dkg kadulje 2,5 l vode maslacak iskidaš samo ono žuto i staviš kuhati sa izrezanim limunom i kaduljom, kuhaš pola sata,procjediš i staviš šecer i kuhaš još dobrih pola sata,tako da malo ukuha, med je malo rjeđi tako da se ne iznenadiš,poslije se malo još zgusne,još toplog ga sipaš u flaške [:kesi] med je jako finog ukusa,svako jutro ga uzimamo na tašte 2-3 kašikice, [:poljubac]
2015 04 23
E napokon netko ..hvala rechnerica...reci jel je mozda bolje da se stavi smedi secer..jel flase trebaju biti vruce..i da gdje ga cuvas,moze li se pokvariti. [:smijesi]
2015 04 23
obican šecer,malo ugrij staklenke, držim ga u smocnici,malo je hladnije, mislim da nebi trebao da se kvari radi šecera i sve je prokuhano, mislim da se neci ni stici pokvariti [:hihot] njam,njam [:smije]
2015 04 23
Super..hvala puno ,a sad u berbu... [:poljubac]
2015 04 23
sretno [:smijesi] budeš se nabrala i nacistila [:hihot]
2015 04 23