Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što se desilo s famoznom temom TeeDragomije 'Malo smijeha'?

Naslov sve govori. Htjela sam si staviti onaj famozni tekst u folder, kad ono - nema ga [:boji] [:sokiran] ?!
2015 04 24
Meni su cajke žalosne, ne smiješne. [:smije] Eto, iskreno priznajem da imam predrasude prema ljudima koji to slušaju. Pri tome ne mislim na narodnu gdje ubrajam Mišu, Halida i sl. Imamo tako divnih tamburaša koji su odlični za fešte i kad se popije, da ovo nikako ne mogu shvatiti. Ne družim se s nikim tko to sluša i odbijam nogom kročiti u birtije koje to puštaju. [:jezik]
2015 04 24
Hvala ti [:zaljubljen] . Ne samo što je smiješan, nego je bolno istinit. Isprintati ću da i staviti na zid, majke mi.
2015 04 24
Oooouu jea. Potpisujem svaku riječ i tri puta pljujem protiv uroka ptuj,ptuj, ptuj
2015 04 24
Ja ih ne slusam, i najzalosnije mi je sta su jedino dobro mjesto u mojem gradu pretvorili u cisti turbo folk. [:ljut] nekoc davno davno sam imala gdje izac imali su dobrog dj-a house i domacu glazbu a sad vise ni to nemam [:place] [:place]
2015 04 24
slazem se sa clankom [:smijesi]
2015 04 24