Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zašto se povratne ne ostavljaju bez dodatne zamolbe?

meni nisu jasni ti daveži koji žicaju povratne. Dosadne ste s tim maltretiranjem. Nigdje ne piše pravilo da se mora ostavit. I da, da me daviš da ti ostavim, tek onda ne bi [:pospan]
2015 04 27
564 Storytale , prije 1 sat prijavi | ↑ Meni bi bilo ispod časti nekog moliti smije također...al neki nemaju ni to ...kaj ćeš
2015 04 27
petricapetra pa tko tebe davi....nit' prodaješ ,nit' kupuješ... [:smije] [:smije] [:smije] samo si na forumu, koliko se vidi iz priloženog
2015 04 27
Nitko ne zeli kupovati od onih koji nemaju nijednu povratnu a mnogi ne zele ostavljati drugima povratne! Smijesno! [:hihot] Ja sam za to da se ostavljaju povratne i nije mi glupo pitati nekoga da mi ostavi povratnu. Naravno ako je kupac zadovoljan i ako mu ostavljanje povratne ne predstavlja problem. Prije svega bitno mi je da je sve u redu i da su kupci zadovoljni. Neki jednostavno ne misle o tome, ne da im se, zaborave ili im nije bitno jer samo kupuju a ne prodaju.
2015 04 27
Neke korisnice očito vole kada ih se moljaka za povratnu,a neke su tu svake prijestupne godine pa ih nije briga za povratne...
2015 04 27
Pa svakako sam imala više suradnji nego povratnih,žicala sam samo jednom i baš sam se glupo osjećala...gotovo uvijek ostavim prva ako sam kupac kada preuzmem paket, ako sam prodavač takodjer nakon javljanja da je preuzeto razmjenimo povratne..tko meni ne da povratnu,nedam ni ja i ok..koliko su bitne,toliko u drugu ruku nisu garancija ni za što-više puta smo se u to mogli uvjeriti! [:hihot] [:hihot]
2015 04 27
Ahhhh ljuta sam vec sam dva pita ovaj tj svijema korisnicama rekla..moze povratna?i jos nista...uf....Jos dan dva i brisem svoju...sta cu... :-(
2015 04 27
@Xenchy nikad nije kasno da i ti curama napises njihove zasluzene povratne
2015 04 27
povratne bi trebale biti osobna odluka, ako izostane, a izja vuk magare, doći će pomalo, bitno je da ih se ima 'dovoljno' za surađivanje, jer kako je rećeno svatko će izbjegavati surađivati s onim tko nema povratne, svakako mislim da je to osobna stvar i ako vi imate potrebu netkom ostaviti povratnu, a druga strana vama ne, također ne vidim razlog da ju brišete i time provodite svojevrsni 'rivalitet' vi ste ju htjeli ostaviti, niste je (povratnu) ostavili jer pazarite sa povratnima, pa ja ću njoj ona će meni [:sokiran] [:ljut] laško, laško s tim stavom [:smije]
2015 04 27
ma smjesno je to sve, a najsmjesnije su mi one s kojima sam suradjivala i u opisu im velikim slovima stoji da ostavljaju negativne za uzimanje podataka i odustajanje od kupovine, a nesjete se ostaviti povratnu nakon postene suradnje [:hihot]
2015 04 27
A Vedrana, ako je osobna odluka dati ili ne dati povratnu, onda je jednako legalna prihvatljiva osobna odluka pobrisati onu koju si dao zato jer je nisi dobio [:pospan] Samo jednom mi se desilo da nisam dobil apovratnu, ali se radilo o tako antipatičnoj babi da njenu povratnu ni ne bih u svojoj kolekciji [:hihot] Imam ih dovoljno i već se odavno ne ložim n njih, ali razumijem da nekome može biti frustrirajuće kad ih ne dobije i mislim da takvima ne treba popovati ako žele svoje pobrisati.
2015 04 27
gitadevi ne slažem se, ako je brisanje povratne potaknuto time što netko nije uzvratio povratnom, onda se pitam da li riječ o iskorenoj povratnoj ili je to taktika, ja ću tebi ti ćeš meni, e, ako neš ti meni neću ni ja tebi, pa valjda smo to prerasli [:ljut] povrtana treba biti samoinicijativna, a ako je ne dobiješ, a ideš brisati iz razloga jer ti nije uzvraćena to mi isto govori o osobi i nemogućnosti da stoji iza toga što je napisano, već stoji na kalkulaciji broja svojih povratnih [:znoji]
2015 04 27
Bože moj, koju si ti filozofiju razvila iz toga [:sokiran] Daš povratnu, ne dobiješ uzvratnu, odlučiš povući svoju - sve je to za razumjeti, legitimno je i svatko ima pravo dati, ne dati i povući. Meni je neshvatljivo i odurno kad netko neće dati zasluženu negativnu, jer, kao , ne da mu se natezati, ili zato jer će mu biti vraćena osvetnička negativna, ili jer je, kao, iznad toga.... Moš misliti! A upozoriti druge Krpičarke na nekoga, to nije bitno [:pospan]
2015 04 27
iskreno meni je glupo povlaćenje povratne, jer nisi dobila uzvratnu, to mi je dječija fora, sori, to je cijela filozofija, kratko i jasno! a negativa/e, dovoljno je da te netko jednom zezne, ne treba dvaput [:smije] ružno je kad se dogodi da te netko prevesla, jer misliš da se to događa drugima, i za negativu jesam, ali u slučaju kada artikl uopće ne dođe ili bude ekstremno derutan a platiš puno, to je za negativu, ostalo, kasni sa slanjem uzela je podatke nije uplatila, te i slične 'ćurke-babe-jurke' - to mi je beCveZe!
2015 04 27
ja cure donedavno nisam ni znala da mogu povratnu ostavit kupcu [:smije]
2015 04 28
1 2 3