Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zašto se povratne ne ostavljaju bez dodatne zamolbe?

Baš..'oćeš/nećeš [:smije]
2015 04 27
dunja88 vidiš kako onda brzo reagiraju [:hihot]
2015 04 27
klasika [:tuzan] ja ostavim i napomenem, [:smijesi] ako i nakon napomene ne dobijem povratnu, ne brišem svoju, jer sam ja svoj dio ispunila, a njoj neka ide na dušu [:smije] meni fale 23 povratne [:smijesi]
2015 04 27
Ni ja ne brišem povratne, smatram da je pristojno i normalno ostavit povratnu nakon suradnje, svoj dio odradim, a one kak hoće...
2015 04 27
Tako je to nekima je samo do odrađene transakcije jer očito ovu stranicu ne doživljavaju pa ih nije briga što je ok ali...
2015 04 27
Ja sam tek nedavno skužila da se povratne ostavljaju i curama koje su kupile, ja sam na primjer prodala dvije stvari i dobila sam povratne, nisam uopće znala da se i za kupce ostavljaju povratne. Možda zato što meni ne bi palo na pamet nekoga prevariti za njegovo vlasništvo, pa nisam ni razmišljala o tome, plavuša [:kesi]
2015 04 27
Ja sam isto imala sigurno 10 prodaja gdje mi nisu ostavili povratnu, cak i zamjene u vrijednosti po 500 kn su bile u pitanju ali ništa..a najviše me vrijeđa što povratnu ne želi ostaviti netko tko ima više od 100pozitivnih... tako da sam isto počela napominjat za povratne... glupo ali trebala sam imat bar 15 već [:frustriran]
2015 04 27
žašto ne mogu ostavit povratnu curi koja nema ni jedan artikal?
2015 04 27
bez obzira bio kupac ili prodavac nije lijepo,i meni fale povratne ali kao kupcu,jos napomenem ostavljam povratnu i ono nista, [:vrti] [:sokiran]
2015 04 27
Priznajem, volim barem da se javi kako je sve prošlo..[:smijesi]
2015 04 27
ma meni fali tona povratnih, prije me to zivciralo i brisala sam svima onima koji nisu ostavili meni, sad vise ne [:hihot] ako je netko moj kupac, ostavim mu povratnu cim vidim uplatu....ako sam ja kupac i prodavac meni ne ostavi povratnu, ne ostavim ni ja njemu....znam da sam kupac za pozeljeti jer uplacujem odmah i ne saljem upite bezveze [:smije]
2015 04 27
ostavim uvijek povratnu, ne volim trazit uzvratnu. dvadesetak sam tako izgubila. odnosno oko 25% povratnih nisam dobila
2015 04 27
zanimljiva tema, nisam znala da se povratne mogu brisati?
2015 04 27
tinads , prije 28 minuta prijavi | ↑ žašto ne mogu ostavit povratnu curi koja nema ni jedan artikal? Vjerojatno je problem u nećem drugom, nema veze što nema artikala, to uopće ne igra ulogu kod ostavljanja povratnih, par puta sam imala suradnju gdje korisnica nema ni jedan artikl i ni jednu povratnu pa uredno mogu ostaviti svoju
2015 04 27
povratne ne tražim, al mi je noramlo da ju ostavim, što ne znači da mi je druga strana mora ostaviti, kako želi, glup je pitati za povratunu, zašto bi nam svaki put ostavljali povratnu, netko ne drži do toga, a netko ne želi ostavit povratnu jer npr. nije u potpunosti za pozitivnu povratnu, a ne želi staviti negativu i neutralu već se odluči na 'ignore' - sve je to dio ovog rituala dapače, glupo mi je ako se pita povratna, to bi trebao biti prirodni slijed, a i osobna odluka onoga tko ju piše, da li će je uopće napisati!
2015 04 27