Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

American express

Bok! :) ima li tko ovdje da koristi i ima american express karticu,da mi objasni malo o tome.Dali treba imati stalan posao,moze li ju bilotko punoljetan nabaviti i to sve oko usluga kartice ? Otplacivanje ? help [:hihot]
2015 04 30
Trebaš biti zaposlena, ali nisam sigurna da li provjeravaju da li je stalni posao u pitanju, treba se popuniti zahtjev pa oni procjene žele li je dati ili ne... platiš god. članarinu i možeš kupovati na rate bez kamata... po meni se isplati ako imaš namjeru kupovati - opremati ili imati neke investicije... [:smijesi]
2015 04 30
Minimalna plata 3400, stalni posao ili na odredjeno minimum 6 mj. Popunis pristupnicu, prilozis zadnju platnu listu, kopiju osobne i odneses u PBZ. Mana obicne zelene je sto ne mozes podizati nego 1500 kn gotovine mjesecno, ali je idealna za placanje na rate. Ovisno o prodajnim mjestima, mozes kupovati na 12 rata bez kamata. Trenutno nema ni upisnine ni clanarine.
2015 04 30
Ja ju koristim već 12 godina i mogu reći da je to izvrsna stvar samo ukoliko se možeš kontrolirati. Naime, limita nema, možeš u jednom danu provući karticu nebrojeno mnogo puta (što je zapravo i vrlo opasno ako ju izgubiš i ne primijetiš odmah) Za kupnju u trgovinama ne treba PIN, već samo kod podizanja gotovine na bankomatu. Kad je prije nekoliko godina frendica uzimala zelenu karticu, minimalna prijava je trebala biti 3800 kn neto i nisu provjeravali ima li prijavu na neodređeno. Godišnja članarina je 250 kn. Neke trgovine daju čak i do 36 rata bez kamata a do 60 mj imaš i potrošački kredit.
2015 04 30
Ja ju imam al bilo bi bolje da ju nemam..jer nisam se kontrolirala i odmah sam uletila u minus cijelu svoju plaću i sada se nikako vratit na nulu..Al za kupovanje na rate je genijalna, samo što ja osobno kupim onda i što treba i ne treba..karakter ---0
2015 04 30
Maja, ima nas više [:hihot]
2015 04 30
kaja-) [:place]
2015 04 30
Jeste li u potrebi za kredit? Želite li biti financijski stabilna? Ili želite proširiti svoje poslovanje? Nudimo poduzeća kredit, auto kredit, poslovni kredit, osobni zajam i Božić kredit? smo dati kredit na vrlo niskoj kamatnoj stopi od 2% trajnu udobnost, koja je po dogovoru. Ova ponuda je otvoren za sve, molimo Vas da nas kontaktirate putem našeg e-maila na ([email protected])
2016 09 05