Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

šta mislite..

Namastee imaš poruku. [:jezik]
2015 05 02
doraos Kao što sam rekla tvoji postevi govore o tebi kao osobi kakva si,pametnom dosta. DamiraBj hvala puno [:poljubac]
2015 05 02
Ma ništa... [:zaljubljen] I de pogledaj u razgovore, vidim ne reagiraš [:hihot]
2015 05 02
Vidjela sam i evo odgovorila.Zaista puno hvala i drago mi je da ima još tako dobrih ljudi [:sramezljiv]
2015 05 02
djete drago pa jesi pričala s materom i čačom prije nego si se logirala na krpe? Ja bi tu zaposlila ministra obrazovanja full time [:smije]
2015 05 02
sory malo se zezam, [:sramezljiv] dobro da si došla i da si pitala ovdje ima puno cura koje će ti pomoći slažem se da trebaš što prije kod ginekologa i pitaj sve živo što te zanima prilikom prvog pregleda,bolje da ipak tražiš savjet na pravom mjestu. I definitivno pokušaj ostvariti kakav takav dijalog s mamom ako je to doma tabu da savjete ove vrste nemoraš tražiti na netu. Mada je danas google svima na prvom mjestu, svi bi bržim-kraćim putem.
2015 05 02
tribalo bi šta prije uvest seksualni odgoj u škole da djeca i mladi ne traže odgovore na netu [:smijesi] nemojte napadat curu i držat joj predavanja, lipo je pitala i jednako tako se lipo može odgovorit. [:smijesi]
2015 05 02
ne znam jel mi gore to sto cura od 16 godina sasvim neupucena i nezasticena ulazi u tako ozbiljne stvari, ili sto tu ima zena koje joj govore da je metoda prekidanja snosaja pouzdana. prvo, spermija ima i u predejakulatu, tako da vam cijela izjava, nije svrsio u tebe, pada u vodu.... a ti draga namaste... ginekologu i razgovaraj s majkom. nezeljena trudnoca nije jedina posljedica nezasticenog odnosa. budi odgovorna i brini prvo o sebi i svom zdravlju. vjeruj mi da ti sa 16 godina ne treba HPV, klamidija, gonoreje i jos kojesta. ako zelis, javi se u inbox..... sve se to super, i decko i veza, i seks, ali ti sama sebi moras biti najvaznija. ne dopusti si da izgubis zdravlje
2015 05 02
Sto je najgore trebalo bi ga uvesti ne samo u skole nego i na fakseve, a ljudi stariji od 20,30,40 godina znaju biti jednako neupuceni [:boji]
2015 05 02
Dva tjedna..........
2015 05 03
da 2 tjedna ali smo frendovi od kad znam za sebe,nisam nikada mislila da ćemo postati dečko i cura.Mislim da sam dobro odlučila što sam baš njega izabrala za to [:sramezljiv]
2015 05 03
o Bože neke jedva čekaju ismijavanje..strašno.. [:vrti]
2015 05 03
> lprimozi: > Pa jesi li ti sudjelovala u tom seksu kad ne znas jeli svrsio ili ne [:hihot] 😂😂😂😂nije nista osjetila
2022 07 20
1 2 3 4 5