Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

šta mislite..

Eto, ja nisam bila uvijek najpametnija i nisam ponekad znala koga bih pitala, srećom imala sam dobru mamu koja se za to pobrinula tako da ne nosim neke traume. No sa 16 sam bila daleko od toga da sve znam. Ne vjerujem ljudima koji uvijek sve znaju i puni su savjeta za druge. Nisam takve savršene upoznala uživo, samo na netu. [:pospan] Tebi malena želim sreću i uči. Čitaj, uzdaj se u se i u svoje kljuse. To je najbolji put. [:smijesi] Trol ili ne, ne znam više. I nije me briga. Možda temu stavi trol, ali čita netko tko je u sličnoj situaciji i odgovorit ću kao da je istina. Već me glava boli od svih trolova, ispada da su postali nacionalna manjina. [:smije]
2015 05 02
Ametista ne postoji sansa za trudnocu samo ako je decko svrsio [:smijesi]
2015 05 02
Neka ih i internet "odgoji" ako nece roditelji ili skola. Internet vrvi medicinskim stranicama na kojima se nalaze clanci o bolestima, lijecenju, kojekakvim savjetima i prevenciji. Kako to moze biti lose? Ne pitam ni ja sve svoju majku ili prijateljicu, nego proguglam i zadrzim za sebe.
2015 05 02
draga curo, prije si pobrala HPV nego što si ostala trudna... Informiraj se osim o trudnoći što znače i spolno prenosive bolesti... te osvijesti u glavi da kada legneš sa svojim dečkom u krevet, legla si sa svim njegovim ženama do sada... stoga drugi put u seksualni čin idi pamentno.. ej imaš 16 godina, cijeli život seksa je pred tobom
2015 05 02
Pošto nit ona ne zna jel svršio ili ne u nju, sumnjam da se dijete od 16godina zna i kontrolirati i izvadit ga na vrijeme.. možda nit on ne zna jel je ili nije [:znoji] ah.. jedini savjet koji tu možeš dobiti je da se informiraš.. a ovu temu treba svim pametnim roditeljima poslat - onima koji se protive zdrastvenom odgoju u školama [:pospan] [:znoji]
2015 05 02
Docekale na nozeve. Lol. Lako pomagati ljupkim savjetima nekome s kim nemas konkretan doticaj i tko ti je imaginaran, zanima me da li bi to tako mirno i srdacno primila da ti mladja sestra dodje s takvom pricom. Budimo realni.
2015 05 02
realno... pitala bih ju prvi dan ciklusa kada je bio kada je bio spolni odnos odvele ginekologu na prvi pregled i savjetovala bih ju da napravi vaginalne briseve
2015 05 02
Dijanapap, znam da se tvoje "neznate" pise odvojeno.
2015 05 02
Bože dragi kako se odma sve ubacuju da curu osuđuju...šta je bilo, bilo je, ne može to vratiti. Tražila je savjet, a ne komentare da je u vezi 2 tj i da se pukla, bez zaštite, u autu, u podrumu, na livadi, kod babe dede bla bla ... to je sasvim ne bitno, pitala je za savjet jer je očito sprječena upitati roditelje tj možda joj je neugodno ili ima konzervativne roditelje [:smijesi]
2015 05 02
gledaj, i meni se to dogodilo u nekim drugim okolnostima i užasno brinula.. nisam imala koga pitati i znam da ti je teško.. Prvo provjeri jesu ti bili plodni dani, ako ti je menstruacija redovita i uvijek na vrijeme i ako ti pokazuje da su neplodni nemas brige. odi u dm/kozmo i kupi test za trudnocu, cisto da si potvrdis sumnje da nisi. drugi dan ponovi test i sve 5. ako on pokaze da jesi ne znam kako to sad ide sa tim pilulama za dan kasnije ali sve unutar par dana se moze srediti :) nemas brige samo smireno
2015 05 02
pa da, dočekale je nož...najbolje da mi zapravo preporučujemo "vadi ga van" metodu i gledanje plodnih i nepolodnih dana. Znam ih ja par koje su to kombinirale, evo ih sad s djecom na kukovima. [:pospan] Ovdje ne govorimo samo o trudnoći, nego i o xy boleštinama koje se tako šire, hej! i dobro aaliyah kaže, teško da se dijete od 16 godina zna kontrolirati i vadit na vrijeme.
2015 05 02
Da se pita internet trudna je i nosi šestorku.... Isto tako za bezazlenu glupost npr bol u glavi odma spominju tumor... tako da internet samo preuveličava, ma i to je sitno za reći .. [:vrti] [:jezik]
2015 05 02
dijete od 16 ne zna kad ga izvaditi..... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ni ni bitno to neg da ga zna staviti [:smije] ....... a ima ovdje sveg i marija i blaženih...a bogme i magdalena [:hihot]
2015 05 02
Ametista,Comestai,Charmy21 U ponedjeljak cu na prvi pregled a vama zaista puno hvala [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 02
Nitko ne osuduje nju kao nju zbog samog cina seksa, njenih godina ili duzine trajanja veze, itd, vec zbog kolicine neodgovornosti, nemara, neosvijestenosti, nesavjesti... 16 godina nije toliko balavo, ima odredjenu svijest. Tako da je cijela situacija groteskna.
2015 05 02