Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

šta mislite..

Smisnamala hhhhhhhhhhhhh a jesi lujka
2015 05 02
katjazg On ima 17 i imao je samo jednu curu prije mene i molim vas da mi ne pišete da sam trol jer sam isto živo biće kao i vi a to što nisam nista kupovala,prodavala je zato sto nemam novaca za kupit a ni viska odjece za prodat [:tuzan]
2015 05 02
Bitno da si jucer trolala temu vezano uz adminku i bila bezobrazna prema clanicama koje su tu jako dugo i obracala im se nicim izazvana, tipa Lenymoda. Sto je s tim?
2015 05 02
Ne za adminku, pobrkala sam. Za Snezanu Horvat.
2015 05 02
Molim te pokaži gdje sam ja ikada ikoga izvrijedjala?kako te nije sram???napisala sam da mi je žao žene ako već ima neki oblik poremećaja u ponašanju da ju ne izrugujete i da ju tako ne ismijavate po forumu.Ti si vidim bez mane?pratiš svaki post,svaku korisnicu?meni je tebe žao a ne te jadne žene.
2015 05 02
joj pusti ih, svi smo imali 16 i kao da ne znaju kako to bilo. ok nisu se svi seksali sa 16 ali boze moj. neke su i prije [:hihot] ubuduce budi pametnija, a za sad se mozes i primirit brojanjem plodnih i neplodnih dana :) cisto da se smiris, i testom za trudnocu kojeg mozes kupiti kao zvake a da te nitko nis ne pita. Jer znam kako ti je, tko ce docekat pon haha
2015 05 02
evo ispričat ću vam vic vezano uz mariju....i to onu biblijsku...ti sakralni su mi ono baš... naime požalila se ona Bogu gore da joj dosadno, a kak je to mlada zatrudnila, ne svojom neg Njegovom voljom, ni se uspila "iživit"... i pošalje ON nju na zemlju da se "iživ"i, al pod jednim uvjetom da se svaki dan javlja na telefon... prvi dan zove ona- hej blažena djevica marija je ...bla bla drugi dan zove-djevica marija je.... treći dan zove- Hej Marija je!!!! [:place] [:place] [:place]
2015 05 02
[:smije] [:smije] [:smije] [:place]
2015 05 02
Daj smijesna si, a bome i ja kad se s tobom raspravljam uopce. Znas ti dobro na sto mislim vezano za tvoje izjave upucene drugim clanicama. Vozdra. Javi se za 9 mj.
2015 05 02
doraos Užasno si jadna i iskompleksirana ali to samo govore tvoji postevi.Naime žena koja ima problem s komunikacijom je meni prihvatljivija nego ti s obzirom da ti imaš gori oblik poremećaja koji se iz posta u post još više izražava,žalim ja tebe a ne tu gđu [:frustriran] [:frustriran]
2015 05 02
Ti imas problem s mozgom i intelektom. I ako je itko jadan, to si ti i tvoj post, srce malo.
2015 05 02
Ej, ej cure, dajte bez vrijeđanja. Rekli smo svoje mišljenje, netko ga je prihvatio, netko nije... čemu djetinjarije sad. [:jezik]
2015 05 02
Necu se uopće s tobom raspravljat,imam 16 god ali sam bar odgojena za razliku od tebe.Cure hvala vam svima na svajetima i ponodjeljak se narucujem kod ginekologa [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 02
Odgojena da, da s toliko godina das pipicu u dva tjedna. Interesantno. Zanimljivo opazanje.
2015 05 02
Držim fige da sve prođe oke...
2015 05 02