Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

šta mislite..

Ma nije problem. Ne znam, znam da ja nisam bila svetica pa ne očekujem ni da budu drugi. Nisam sve u životu radila kako bih voljela da moje dijete jednom radi. [:smije] Mjesec dana prakse u Petrovoj da neki uvid u situaciju na terenu. I treba nam zdravstveni odgoj u škole. Vjerujem da će naučit na greškama. [:smijesi] [:poljubac]
2015 05 02
Ja sam tražila savjet a ne da mi se izrugujete.Hvala dragim curama [:poljubac]
2015 05 02
Ali ne treba nama seksualni odgoj u školama, ni čut.
2015 05 02
Trebala si ga potraziti prije samog cina pa ne bi sada bilo panike.
2015 05 02
Pa onda nek se informira prije nego ide to raditi , nego posli ajme sto da radim .
2015 05 02
Danas djeci internet sluzi jedino za Facebook.
2015 05 02
Boze pomozi da proguglaju nesto vaznije.
2015 05 02
Slučajno obrisala poruku... Uglavnom, rekoh da sam se ja o svemu što mi nije bilo jasno informirala na internetu koji nam je svima dostupan, pa aj bar neke koristi od njega.
2015 05 02
Comestai Mislim da si jedina iskrena i hvala puno.Ove sto se izruguju su sve blažene Marije a obično takve budu gore od mene [:vrti] [:vrti]
2015 05 02
SaraKedavra, bitno da je vecina roditelja protiv seksualnog odgoja, a onda se cude i u soku su kada im 15godisnja kcer dode kuci sa stomakom do zuba.
2015 05 02
318 doraos djecu ne bi trebao odgajati internet! Većina roditelja misle da su njihovi klinci u celibatu do 30-e, a ne da će s 16,17 stupit u spolne odnose što je prosjek. I jakooo malo, ispod 30% ih koristi zaštitu. Statistika ne laže, sumnjam da ste svi tu odmah sve radili kako treba. [:jezik]
2015 05 02
Ja nisam Marija, ali imam mozak i jezik da pitam i saznam ono sto me zanima. Covjek je po prirodi misaono bice, iako se to ne moze reci ocito za svakog.
2015 05 02
Amen, djecu ne bi trebao odgajati internet! ALI ako ne mogu pitati mamu iz ovog ili onog razloga, pa proguglaje, brate, prije nego raširiš noge/ gurneš pimpača! Informiraj se. Stai, eto, ja sam odmah to sve radila kako treba [:sramezljiv] Nemaš kondom? 2 metra od mene. Ali mi smo imali u školi memo aids gdje su nas naučili važnost kondoma, ne samo radi trudnoće, jelte, i gdje su nam svima pokazali kako se isti stavlja. A i mama je sa mnom razgovarala o tome i prije nego šta mi je uopće palo na pamet seksat se.
2015 05 02
Namaste, vjerovatno te samo panika uhvatila, porazgovaraj s dečkom, pitaj prijateljicu da ode s tobom na ginekološki pregled, ili možda kupi u ljekarni onaj test za trudnoću..ja ti savjetujem, najbolje odi na ginekološki pregled, reći će ti da nisi trudna :D i reci da želiš kontracepcijske pilule (ako želiš), onda će ti dalje objasnit sve..to su te lude godine današnje hehe, najlakše je nekog osudit jbt, svatko ima svoje zašto...
2015 05 02
Nitko tu nije blazena djevica Marija i niko te ne osuduje sto se seksas [:pospan] Nego sto ulazis u to krajnje neinformirana.
2015 05 02