Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

piercing u pupku

Sve vi koje ga imate, boli li busenje, kak je kasnije sa zacjelivanjem i odrzavanjem, smeta li kod vjezbanja ili robe. I smeta li vam jad žena ima malo spekeca na trbuhu ili love handles ali svejedno stavlja pierce? [:hihot] [:smije]
2015 05 04
Ja imam pirs na nosu, mogu ti rec da je bolilo.. al za pupak neznam
2015 05 04
Ma imam ja tragus probusen i isto je bolilo [:hihot] ali me zanima sad za pupak jer bi njega busila i jos neke stvari :D
2015 05 04
Puno lakse nego hrskavica:)
2015 05 04
Mene nije tako jako bolilo, nakon toga par dana moraš malo pripaziti i voditi računa o rani da bude čista. Kod vježbanja meni ne smeta, ali trebaš pričekati da rana dobro zacijeli i onda tek krenuti sa vježbanjem. [:smijesi]
2015 05 04
Mene je boljelo manje od bušenja uha. [:hihot]
2015 05 04
Nimalo nije bolilo
2015 05 04
Pirsanje me nije bolilo, ali zacjeljivanje je.
2015 05 04
... nije kao bušenje uha, a i sve ovisi jesi li "mimoza" ili imaš visok prag za podnesti bol... boli, ali s obzirom gdje se radi, ne boli toliko... nije tako prestrašno... kasnije moraš odrzavati malo, špricati , malo je nateknuto, ali sve u svemu brzo prođe..i ako odlučiš staviti za ljeto, krajnje je vrijeme da to uradiš sada...jer nikad se ne znam kako će to tvoje tijelo prihvatiti...moja prijateljica je imala sto problema...upale, gnojenja...a sve je radila kao i ja...ali valjda njeno tijelo nije prihvaćalo strano tijelo.... nekim osobama ni ne mogu staviti piercing na taj dio jer im se ta koža iznad pupka "ne odvaja"... nznm kako da objasnim.... najbolje da odeš u pierc studio i neka ti objasne sve.... i svakako ako odlučiš, ne odustaj...ja ga imam dobrih 15 godina i nikad nisam zažalila kaj sam ga stavila... skinula sam ga samo mjesec dana prije poroda ... ne smeta uopće... i svakako ljepše izgleda ako trbuh bas i nije salast [:smijesi] ...ali opet, ukusi su različiti [:smijesi]
2015 05 04
nije boljelo ,jedino je meni pao tlak valjda od šoka pa su mi dali čašu kole i bila sam ko nova [:smije] ..mažeš par dana i sve pet..ja ga imam 10 god i sad je dio mene ne osjećam ga uopće da ga imam ;))
2015 05 04
Znam znam, zato sam ga i sad mislila stavljati da moze lijepo do ljeta se dobit. Ma ja trcim svaki dan pa me zanima oce smetat kod toga.. mrsava sam samo imam male te love handles koje se ne kuze dok ih uske traperice ne stisnu. Ali posto sam jako samokriticna ne znam jel pametno da ga stavljam [:smije]
2015 05 04
uuu mene bogami bolilo. cak me ni mikrac nije tolko bolio al zena rekla da imam debelu kozu nije smeto ni najmanje al sam ga morala skinut u trudnoci jer je trebo bit carski rez
2015 05 04
ne smeta kod trčanja,nećeš ni osjetit da ga imaš kao ni naušnicu u uhu ;))
2015 05 04
..malo staviš neki prozračni flaster prvih dana trčanja da ti nejde znoj u ranu, ali svakako ne smeta... napravi ga, imas moj glas ZA.... dobro se naspavaj, neka te probudi prekrasan sunčan i slobodan dan, pare u džep, odluči čvrsto da to želiš i gas u pierc studio... jednostavno moraš odlučiti i bez straha otići..i to je to... nema nećkanja, jer tako ćeš samo sebi otežati, a onda kad dođeš na more i vidiš na nekom, bit će ti žao kaj nemaš... nije to tak strašno...pa tih par minuta ćeš proživjeti...i zapamti, sve je u glavi...ako zamisliš da boli, boljet će jako, ako razmišljaš o nećem trećem i pričaš s njima kad to rade, bol nećeš ni osijetiti, samo malo topline, peckanja...sve je u glavi [:kesi] [:poljubac]
2015 05 04
Imam pirs na pupku vec nekih 10 god. [:kesi] [:kesi] [:kesi] sjecam se samo da je trebalo vise od 6mj. da potpuno zacjeli,ma to je vise strah od igle,a zapravo samo tren pecne i nema boli...bitno je redovito cisti, mozes stavit tanki sloj gaze preko ili neki odgovarajuci flaster i to je to, nema straha! [:zaljubljen] [:kesi]
2015 05 04
1 2