Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Long bob-prijedlozi

Cure molim vas prijedloge i ideje, znači odlučila sam se ošišati na long bob, imam dugu kosu i sve se više ohrabrujem da ju režem, tako da po svemu sudeći to je to [:kesi] E sad, problem su mi šiške, odrezala sam ih oko Božića na ravno i još jednom poslije toga sam ih skraćivala i u zadnje vrijeme sam se trudila praviti razdijeljak s njima po sredini, jer dolazi ljeto i imala bi show s prištićima na čelu, ali s obzirom da je dužina ni vamo ni tamo (sad prekriju oči), većinom sam ih dizala s ukosnicama. I sad ne znam kako njih ukomponirati u taj long bob, pa ako imate kakvih ideja ili slika možda, bila bi vam zahvalna [:smijesi] pregledala sam već milijun slika ali možda mi je nešto promaklo [:smijesi] Zahvaljujem [:poljubac]
2015 05 04
Ja imam dugacki bob ali bez siska kao G.Paltrow i prezadovoljna sam [:zaljubljen] i s siskama je odlicno definitivno neces pogriješiti [:smijesi]
2015 05 04
tu sam i ja kao Tinci, prekriveno je pola vrata ali siske su na jednu stranu.... Vanja, preporučam pustiti šiške i češljati ih na stranu, a prištići eh... svi ih dobijemo od sunca, mora i soli... Prihvati ih kao nešto trenutno i prolazno...sol ih dezinficira i ne ostavljaju ožiljke... Nera
2015 05 04
Da nemam te šiške u rastu [:hihot] bilo bi jednostavno, jer mi je lob bez šiški genijalan, ali budući da su takve kakve jesu, nezz šta bi s njima, ne bi ih rezala više, ovako po sredini ne mogu zamisliti, a sad da ih prebacujem u stranu, hmmm...nisam pametna [:tuzan]
2015 05 04
I ja razmisljam o sisanju, mada imam pola glave obrijano, al ova druga polovica mi je preduga, pregusta, a dolaze vrucine.
2015 05 04
Vanja, samo ih zalakiraj na jednu stranu pa neka rastu... ljeto je i tako sezona kiselih krastavaca [:smije] [:smije]
2015 05 04
Da, očito će biti tako...malo sam sad guglala emmu stone, ona ima takvu frizuru i sviđa mi se [:zaljubljen] Hvala vam žene [:smijesi]
2015 05 04
Imam takav friz, ošišala dugu kosu jer sam htjela neku promjenu, a od prije imam šiške (ravne) i sad isto super izgleda, volim si lagano nakovrčati, onako neuredno i baš fora izgleda Ovak si nekako složim [slika:94554687-e41a-4938-86bd-ea5ce1756471]
2015 05 04
Ja sam 15 godina imala duuugu kosu i ohrabrivala se godinama da ju skratim [:sramezljiv] mislila sam isto u long bob,ali na kraju sam se ošišala u asimetrični bob (Kao Charlize Theron),i imam šiške na stranu [:smijesi] [slika:6e04f92e-0327-4f94-a200-841480802a1e]
2015 05 04
Da, sviđa mi se ovo,imam tu sliku spremljenu [:kesi]
2015 05 04