Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hitno savjet!!

Bok cure, Pisem vam ovdje kako bi cula misljenje nekog objektivnog. [:znoji] Naime imam problem sa jednom korisnicom mojih krpica i sad nisam sigurna sto da napravim,problem je sljedeci. Cura/gospoda je u mene kupila torbu,sve je okej proslo dok nisam dobila poruku kako je torba ostecena i grozna i kako zeli povrat novca. I kako je boja torbe drugacija. Na mom profilu su slike torbe i sve se vidi,znaci vidi se skroz mala sitna rupica na prednjoj strani(nije skroz priblizena ali se vidi tockica ma slici kakva je i u stvarnosti. Sto se boje tice,takva je boja,siva. To nije istroseno ni nista,ali ocito je moja slika u tamnijem podrucju slikana pa je na slici malo tamnija,neznam...po meni je to ista boja. [:vrti] Takoder na mom profilu pise kako nema zamjena i povrata novca te kako sam za sve dodatne slike i inf tu. Uz to torba je u ducanu oko 350-400 kn,a ona je kupila kod mene za 80. Jos pise da je torba nosena ali ocuvana. Da li da se jos raspravljam ili da vratim novac? Meni nije problem vratit novac ali jednostavno mi se ne cini fer. I nije moj novac vec sam za priajteljicu prodala,pa ne nezelim odmah odustat... [:boji] Molim vas za misljenje sto prije da znam kako da postupim! [:place] [:poljubac]
2015 05 04
Ako ti na profilu pise da ne vrsis povrat ona je onda znala u sta se upusta
2015 05 04
A oglas (i slika) od prodane torbe je gdje? Mislim, možemo razglabati u nedogled tko je tu koga ako nemamo ono najbitnije - dokaze, ključne za temu.
2015 05 04
ja osobno na tvom profilu ništa ne vidim..
2015 05 04
na tvom profilu nema slika torbe
2015 05 04
Kako dati odgovor na ovo pitanje...ne vidimo sliku torbe, ostecenja, ni opis.. Voljela bih ti dati savjet, ali ovako se cini nemoguce.. Dali je cura upoznata a ostecenjem..i dali je navedeno u tvom opisu?
2015 05 04
[slika:e5ff45b6-23fd-4ac2-bdbf-0b3e98a16c49] evo torbe.to mi je na drugom profilu jer eto nisam sa njega htjela pisat da nebi ona naletila n ovo pa da nebi neka besmislena svada izbila [:ljut] [slika:ff408a0a-95c4-4972-8b76-6eb7b0866a60] ovo je moj opis...
2015 05 04
meni opis: super očuvana, malo nošena.... ne uključuje rupice po torbi....sry....
2015 05 04
Sve ok..ali ostecenje nije navedeno, i iskreno ja ga ovako ne kuzim..mozda da ipak razmislis o povratu novca!
2015 05 04
U opisu oglasa piše da je super očuvana, a tu rupicu koju si sad navela u prvom postu si trebala navesti i u oglasu.
2015 05 04
Potpisujem cure.. ako oštećenja ima to se navede u opisu.. a ne pretpostavlja da se ''sve vidi''
2015 05 04
P.S. Bilo bi i lijepo da svim svojim kupcima ostavljaš povratne informacije. [:sramezljiv] I.. svi ovdje prodajem odjeću i ostalo puno ispod cijene koju smo dali za isto. Tako da to što si napisala cijenu 80kn, a platila 350kn ne znači ništa.
2015 05 04
Ako ima oštećenje pa i ono malo, jedva vidljivo, trebala si joj spomenuti ako treba i zumirati, da nebi bilo; nismo znali. A, što se tiče boje, siva ko siva. Zašto nisi stavila u oglas i koje je boje. Maskirne boje imaš u više nijansi, recimo: maslinasta, siva, bež, zelena.
2015 05 04
meni je curka prodala "nove" tenisice ... došle blatnjavih potplata... [:tuzan] isto tako...u opisu "o meni" piše joj da ne vraća novac, da sve treba pitati.... ehhh... tko mi je kriv što još jednom nisam pitala da li novo stvarno podrazumijeva novo...što nisam provjeravala svako slovo koje je napisano. a da li je to fer? od mene si dobila odgovor....
2015 05 04
znaci, u oglasu si morala navest da ima rupicu, ne mozes poslikat, pa ako kupac vidi ok, ako ne jos bolje. mislim, to tak nejde. morala si navest da ima rupicu. ako nisi navela u oglasu rupicu onda je po meni fer vratit novac. jedino ako nisi vidjela rupicu. neznam.
2015 05 04
1 2