Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto ovako mora biti ?

Trenutno se osjećam kao da me vuku za nos. [:ljut] opet..opet i opet.. Znači, 2 osobe, isti problem. Kupac broj 1 ( nazovimo tako) -prije 17 dana, sigurno kupuje, uzme podatke, snizim cijenu..sve se dogovorimo, uplatit će za koji dan ne odmah, kažem okej , nije problem...2 puta se javi, da će sutra..i tako ja čekam..i više se ne javlja.. Kupac broj 2 -prije 10 dana..upit..mjere,sve..obavim..sve odgovara, uzima..dam podatke, već se 9 dana ne javlja..uredno se prijavi, na moje poruke da li odustaje ili šta..ne odgovara.. I ovo se događa dosta često, radije bih da mi se nitko ne javi već da mi rade ovo [:pospan] E pa..imam nekoliko pitanja za vas krpičarke.... 1. Događa li se i vama ovo? 2. Zašto tako mora biti [:ljut] zar je problem reći odustajem, pa neću nikog pojest [:frustriran]
2015 05 08
...e kad bi bilo drugacije.. [:vrti] .slikam..mjerim..dogovor oko cijene...i na kraju ni bu ni mu... [:frustriran]
2015 05 08
Događa, ali ja samo ignoriram i nastavim dalje, prestala sam se zamarati sa takvim stvarima.
2015 05 08
događa se, da. iz tog razloga prestala sam držati rezervacije dulje od 3-4 dana. u tom periodu ako se ne jave, uopće ih više ništa ne pitam, samo vratim artikl nazad u prodaju... nema smisla živcirati se [:smije] sve to ovisi od osobe do osobe. isto tako ima i masa prodavačica koje će nenormalno burno reagirati kada im kažeš da si od nečega odustala [:znoji]
2015 05 08
Evo ja upravo prodala balerinke u roku keks [:jezik] iskreno nemam takvih zvalace [:kesi] [:kesi] nja
2015 05 08
Jaoo i meni se to na dnevnoj bazi događaa [:place] [:place] [:vrti] [:frustriran]
2015 05 08
Pa ako netko odustaje, odustaje i sve u redu, bolje da mi javi da odustaje već da me zavlači [:sokiran] Joj, nezz samo se naživciram al ono, jako jako [:smije] Jednom sam isto tako cura mi se nije javljala ( prije Božića još) kao sigurno kupuje i da rezervira..i više se ne javlja, ne odgovara..a dolazi..na krpice.. i stavim artikl ponovno u prodaju i ona se javi U 1.mj i želi mi ostaviti negativnu jer sam prodala "njezin " artikl. [:sokiran] I tako, stavila sam opet iste u prodaju... valjda neću na kraju dobit negativnu [:jezik] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 08
ja za takkve imam jednu porukicu spremnu tako da je samo copy paste [:hihot] [:sokiran] i onda krenu isprike bla bla bla
2015 05 08
u nekoliko navrata mi se dogodilo da me netko tražio mjere..aj, nije mi teško izmjeriti, ali bratemili, daj barem odgovori sa "hvala", ako nisi u stanju sročiti rečenicu tipa: "da, uzimam" ili "ne, ne uzimam".... "csi" slučaj zamjena: u pofilu mi piše da nisam za zamjene, ali mi uredno mi se netko s vremena na vrijeme javi i pita: "ej, jesi za zamjenu?"...čim vidim ovo "ej" kao da me doziva s brda na brdo...mrak mi pada na oči.... [:frustriran]
2015 05 08
vurbicm , prije 3 minuta prijavi | ↑ Evo ja upravo prodala balerinke u roku keks jezik iskreno nemam takvih zvalace kesi kesi nja Blago tebi [:kesi] [:kesi]
2015 05 08
slazem se s @maloodjece i @uniqueangel, ignor, vratis stvar u prodaju, ne drzis rezz dulje od 4 dana i to je to :)
2015 05 08
Rijetko... Na sreću većinom sve cure odgovaraju [:smijesi] ali ako se i nađe neka bez odgovora onda te dodatne mjere upisem na oglas, tako da je opet ok [:jezik]
2015 05 08
Ja samo ignoriram,nevrijedi se spuštat na njihov nivo..neću nikog molit da kupi,onaj tko hoće kupit bez zavlačenja odmah uplati..
2015 05 08
I ako se neko prijavljuje a ne odgovara na poruku zaključim da je nezainteresirana pa prodajem dalje... Ako se ipak na kraju javi dobrodošla [:smijesi]
2015 05 08
I mene to zivcira jave da uzimaju pa nestanu s krpica pa si ti onda misli sta uciniti ako se javi drugi kupac?! [:ljut] prodati dalje a onda se ova prva cudom javi dok je vec prodano nakon tjedan dana ignoriranja vasih poruka. [:ljut] [:ljut] pregrozno nekad se pitam tko je tu lud?? [:znoji] [:znoji]
2015 05 08
1 2