Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto ovako mora biti ?

kupac 1 i kupac 2 - istu stvari nisi napravila. dogovorila jasno datum uplate. amen. nema dalje od toga. nema sigurno, nema cinila mi se simpaticna ili odgovorna. nema nije joj valjda netko umro (tu zaist svakakve price idu), prvo se dogovore svi detalji, sto, kada, kako se placa i salje, a onda se daju podaci za uplatu. rok prosao? nisi se javila prije toga? ok. ali sve to dogovoris ranije. ne pitas se poslije zasto netko ne razmislja kao ti. javljaju li se ostale cure u medjuvremenu, kazes im datum isteka rezervacije i da ak zele pricekat, mogu.. [:smijesi]
2015 05 08
Upravo mi se javila osoba da bi kupila 3 stvarčice preko Njuškala. Nisam se niti okrenula, već je javila da je i UPLATILA. Expresno! S druge pak strane, ovdje na Krpicama, pošaljem nekome poruku u svezi onoga što traži i ne dobijem nikakav odgovor. A dovoljno bi mi bilo i jedno: NEĆU ili NEĆU HVALA! 100 ljudi - 101 čud [:smije]
2015 05 08
Događa -.-' Ne prečesto, ali zna bit i to me tako nervira, a uvijek mi žao ostavit neutralnu, a lijepo mi piše na profilu da se ne uzimaju podaci ako se ne misli uplatit. A šta mogu, kad se ponadam da ću nešto i prodat [:pospan]
2015 05 08
cure, nek vas ne bude sram inzistirat na dogovoru svih detalja odmah. ne cini vas to ocajnima, vec odgovornima. veci ocaj je kasnije slat poruke i "stalkat" profil jel bila il nije onlajn i bacat grah zakaj se nije javila..
2015 05 08
ne događa se samo tebi, što si ljubazniji tim gore...ne mogu da razumijem kakav problem napisati sory odustajem [:vrti]
2015 05 08
pa trazite to. dogovorite datum. ko se javio na vrijeme, ok. ko nije nek ga voda nosi.
2015 05 08
meni jedna od 20.4. priča kak će uplatiti i da je uplatila preko net bankinga a love nema. a svaki dan ''uplaćuje'' [:hihot]
2015 05 08
lako za to kaj one uplacuju, problem je u tome kaj neke cekaju. e tu se ne trea pitat zakaj vam to delaju. zato kaj vide da mogu. mahom balavo, a bogami ima ih i na app naviklih, uplatila sam, ova odma salje..pa ko popusi popusio je..
2015 05 08
baš tako
2015 05 08
1 2